reklama

Yard Resort: Kvalitní gastronomie a stylové prostředí pro relaxaci i konference

Prohlédnout galerii
Foto: yardresort.com

Kvalitní gastronomie může být stejně fascinující jako hra golfu nebo čas strávený s nejbližšími. To vše se snaží propojovat v Yard Resortu a dávají tím zážitkům návštěvníků úplně nový rozměr.

Yard Resort je multifunkční areál, který vám kromě skvělých gastronomických zážitků a golfu, nabízí i moderní a rozmanité zázemí pro vaše firemní školení, konference, teambuildingy, family days. Dále sportovní zážitky, příjemný čas strávený s rodinou, ať už v restauraci, v naší zahradě, na golfu či dětském hřišti.

Můžete k nám přijet na polední menu, menu à la carte nebo některou ze sezonních specialit do restaurace Ke Tvrzi. Můžete si u nás zahrát golf na šestijamkovém hřišti a navštívit řadu dalších sportovních, kulturních a společenských akcí. Naši restauraci, kavárnu, sýpku, konírnu nebo školící centrum si můžete pronajmout pro své soukromé účely i firemní účely.

Děti jsou v Yard resortu vítány - ať již v restauraci, kde je pro ně připraveno dětské menu s omalovánkami, nebo kavárně, kde mohou děti využít venkovní hřiště. V případě deště či zimního ročního období je pro děti připraven dětský koutek s hračkami, stolním fotbálkem malováním a mnoho dalšího!

Areál Yard Resortu najdete 10 km severně od Prahy v obci Předboj. Ať už k nám vyrazíte za gastronomií, sportem, klidem a přírodou, pracovně či soukromě, vždy budete vřele vítáni!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Trash Art: Pouliční umění vytvořené z odpadků

Galerie nábytku z bedýnek. Jednoduché a levné na výrobu

Dřevo v interiéru. Využít se dá i netradičně!

reklama
reklama
reklama