reklama

24 tipů, kterými si zpříjemnit září

Vzlétněte s Boeingem 737 - skoro jako doopravdy!

Jen pár kroků od zastávky tramvaje v Praze na Újezdě se můžete se svými přáteli či rodinou usadit do křesla kapitána Boeingu 737. A kam poletíte? Na výběr je 24 tisíc letišť po celém světě. Čeká vás nejpropracovanější letecký simulátor My Airlines, který nabízí nekonečně možností. Podíváte se do míst, kam by vás se skutečným letadlem nikdy nepustili, jako třeba nad centra měst. Na Újezdě totiž v boeingu můžete beztrestně obkroužit Eiffelovku nebo třeba pyramidy v Gíze. Se vším vám poradí a pomůžou zkušení instruktoři Jakub Zeman a Roman Kundrata, které jinak potkáte v kabině letadel ČSA.

Simulátor je super zážitek pro návštěvníka z ulice stejně jako pokročilého zájemce o létání. Hodina stojí čtyři tisíce korun, ale s sebou můžete vzít dalších deset lidí, s nimiž se můžete za řízením prostřídat. Mimo jiné je to skvělý dárek nebo originální místo pro firemní či rodinnou oslavu. Určitě vás nezklame.

Více informací o simulátoru My Airlines najdete na www.myairlines.cz.

Další zajímavé články

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama