reklama

Vyrážíte na hory? Kupte zimní vybavení ve slevě!

Chystáte se o vánočních svátcích vyrazit na hory a chybí vám lyžařské vybavení? Podívejte se na naše slevy!

Foto: Helmuth Rier

Čerstvě napadaný sníh láká na hory čím dál tím víc milovníků zimních sportů. Někteří z vás, ale nemají pořádné zimní vybavení nebo vám děti vyrostly ze zimní bundy a potřebujete nakoupit věci nové.

Připravili jsme pro vás přehled slev, kde všude seženete lyže, zimní bundy, snowboardy, brusle a lyžařské helmy o hodně levněji. Pojďte s námi nakupovat zimní oblečení a vybavení na hory.

Hurá na hory

Hervis sport nabízí široký sortiment zimního oblečení a zimního vybavení. Mezi žhavé slevy paří Snežnice Kilimanjaro Snow Runner za neuvěřitelných 1 799 korun místo 2 999 korun. Sněžnice mají nastavitelné vázání. Pokud sháníte dětem ještě nějaký vánoční dárek, určitě se můžete podívat na boby HAMAG Fantasy s volantem, které jsou vysoce odolné. Hervis sport je nabízí o 25 procent levněji za 1 499 korun. Klasické, ale značkové sáňky Kathrein Hervis Zweisitzerbock nakoupíte za 3 279 korun. A jedinečným dárek pro vaše děti může být i dětská lyžařská helma a brýle Cygnus set za 999 korun.

Akce a slevy

Úžasné slevy a akce nabízí Sportisimo. Pánskou lyžařskou bundu Alpine pro zakoupíte za neuvěřitelných 1 899 korun. Pro milovníky bruslení nabízí sport panské i dámské brusle. Pánské lední brusle Crowned Pules určené pro rekreační bruslení zakoupíte ve velikostech 36 - 46 za 999 korun. Dámské brusle stejné značky nabízí Sportisimo už od 699 korun. Dětské běžecké lyže jsou v akčním letáku za 1 799 korun a k tomu seženete stejnou značku jako běžky SALOMON i boty od 1 499 korun. Dětské sjezdové lyže Fischer velikost 120 - 150 nakoupíte už za 3 199 korun.

Akce pro dospělé

Dámské carvingové lyže Atomic Cloud D2 73 Lady s vázáním XTE 10 Lady koupíte v Intersportu už za 9 999 korun. K tomu nabízí akční leták hole stejné značky za 599 korun a dámskou lyžařskou obuv Btech 70 W za 3 999 korun. Obuv je pohodlná s velkorysou šířkou vnitřní botičky 104 mm. Dárek pro děti za pár peněz seženete v Intersportu. K dispozici je dětská kombinéza Snow Boys Archibald nebo Girls Adelaine za 999 korun. Vaše děti si mohou užít boby Sno Rider za 299 korun nebo dřevěné sáňky rohačky za 999 korun za délku 90 centimetrů. Na hory se určitě vybavte dívčími lyžařskými kalhotami Fast Girls Anja za 999 korun. Do kufru nezapomeňte přibalit i dětské funkční prádlo za 449 korun.

--------------------------------------------------------------------------------

Kam pro sportovní vybavení?

 

 

Britové jsou u vytržení ze znovuobjevených záběrů královny. Stačilo jedno slůvko | Video: Martin Krepindl
reklama
reklama
reklama