reklama
 

Výlet s celou rodinou? Vyzkoušejte areál Gutovka!

Milovníci sportu a zábavy by měli rozhodně vyzkoušet sportovní areál Gutovka! Zajímavé trávení volného času pro celou rodinu!

Rodina
Rodina | Foto: Profimedia.cz

Jarní sluneční paprsky vylákali mnoho z vás do přírody, na výlet nebo za sportem. Vyzkoušejte Sportovní areál Gutovka, místo, kde se zabaví celá rodina.

Areál Gutovka přináší kromě sportu i příjemnou zábavu pro rodiny s dětmi. Vyzkoušejte největší venkovní lezeckou stěnu ve střední Evropě. Zábavnou formou si zasportujete a spálíte kalorie, které se usídlily ve vašem těle během zimy.

Sportování není nikdy dost

Sportovně - relaxační areál je určený pro návštěvníky různých věkových skupin. V nabídce sportovišť objevíte čtyři beachvolejbalové kurty a hřiště na malou kopanou s luxusním trávníkem třetí generace. Velkým lákadlem je venkovní lezecká stěna. Mladší generace určitě nadchne multifunkční hřiště a velký betonový skatepark. Pro nejmenší návštěvníky je k dispozici dětské hřiště s mnoha atrakcemi. Nejnovější částí areálu je lanové centrum.

Vodní svět láká i dospělé

Jde o unikátní atrakci pro děti, která denně šokuje i dospělé. Vznikl ve spolupráci s architekty Ing. Arch. Janem Laudou a Ing. Arch. Janou Mlejnkovou. Herní části jsou z nerezové oceli  a dubového dřeva. Pomocí různě utvořených zařízení pro hry s vodou si mohou děti osvojovat například základy fyziky. K vidění jsou žlaby, vahadla, stoly, pumpy a mnoho další herních prvků. Nejoblíbenější atrakcí je Archimédův šroub - starý princip vodního šroubu nebo klasické vodní trysky se sestavami z korýtek a proudnic.

Kudy tudy do Gutovky

Provozní doba je od 8:00 do 22:00 hodin. Sportovní areál Gutovka najdete na Praze - Strašnice v ulici Gutova 39. Nejlepší spojení je metrem - trasa A do stanice Strašnická. Aktuální ceník je k dispozici na webových stránkách www.hamrsport.cz.

Související

reklama

Komerční tip

reklama