reklama

Výjimečný týden pro ženy právě startuje! Buďte u toho

Poté, co jsem si užila perfektní odpoledne při testování nové Lancie Ypsilon, jsem se nemohla dočkat, až se podívám do pražského showroomu této značky. Věděla jsem, že mě tam čeká mnoho příjemností, a hlavně opětovné setkání s mou láskou - Ypsilonkou.

Foto: lanciaprozeny.cz

Poté, co jsem si užila perfektní odpoledne při testování nové Lancie Ypsilon, jsem se nemohla dočkat, až se podívám do pražského showroomu této značky. Věděla jsem, že mě tam čeká mnoho příjemností, a hlavně opětovné setkání s mou láskou - Ypsilonkou.

Normálně nemám nejmenší problém s tím, náležitě využít dopoledne, ale na tohle jsem se obzvlášť těšila. testování nové Lancie, zamilovala jsem se. Lancia Ypsilon má všechno, po čem ženy touží.

Chcete vyhrát Lancii Ypsilon na víkend?

Nadšení z auta jsem musela mít napsané asi na čele, protože hned v zápětí jsem dostala klíčky a absolvovala jsem zkušební jízdu.

A víte, co je naprosto úžasné?

Ono to samo parkuje! Já si teda myslím, že nejsem řidič amatér, ale přiznávám - parkování není moje silná stránka. Několik škrábanců, pár ťukanců a nepublikovatelných výrazů při parkování - to vše již proběhlo.
Po příjezdu zpět do salonu, kdy jsem byla naprosto a opět omámená designem Ypsilonky, jízdními vlastnostmi a hlavně tím parkováním, následoval zlatý hřeb odpoledne. Dostala jsem šampíčko a krásnou kytičku, která mi bude dlouhou dobu připomínat, jak skvělé dopoledne jsem si užila.

Skvělé auto a nádherné dárky pro ženy?

To vůbec není problém! Zjistila jsem, že když koupíte Lancii Ypsilon do 31. 10. 2011, ke koupi vozu dostanete poukaz v hodnotě 5 000 Kč na nákup v jednom z obchodů Sephora a další v hodnotě 3 000 Kč do Swarovski.

A abych nezapomněla!

Protože jsem na den otevřených dveří přišla, zařadila jsem se do slosování o skvělé ceny. Jednou z nich je dokonce zapůjčení Lancie Ypsilon na víkend. Už teď mi běží hlavou, kam všude bych si Ypsilonkou zajela, ale upřímně... přála bych tu výhru raději jedné z vás, abyste samy na vlastní kůži zažily, jaká je ta Lancia Ypsilon skvělá kámoška. Neváhejte a do Lancie pospíchejte!

Přijďte si to užít a možná i vyhrát!

Nepotřebujete k tomu nic speciálního, stačí se od dnešního dne až do soboty 17. září  ukázat v jednom ze showroomů Lancia v Praze, Brně, Hradci Králové, Plzni a v Ostravě, kde bude probíhat exkluzivní týden pro ženy. Přijďte i s kamarádkou, vyzkoušejte si Lancii Ypsilon a budete automaticky zařazeni do soutěže "výjimečný víkend s Lancií".

Vyhrát můžete...

  1. novou Lancia Ypsilon s plnou nádrží - na víkend!
  2. kosmetický balíček Sephora v hodnotě 2000 Kč
  3. poukaz pro 2 osoby do wellness Infinit  na zámku v hodnotě 1490 Kč - zahrnuje privátní saunu i wellness (2x 50 min.)
  4. poukaz v hodnotě 18 000 Kč na v současnosti nejefektivnější neinvazivní metodu na odbourání podkožního tuku - kryolipolýzu ve STUDIU estetiky a korektivní péče EXTREME Martiny Gavriely.

Pro více informací a potvrzení účasti klikněte ZDE!"Utajené" a překrásné místo na Pražském hradě. Je škoda, že o něm spousta lidí neví | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama