reklama

Vyhrajte třídenní pobyt v luxusním hotelu v Budapešti

Užívat si termální lázně uprostřed starého centra Budapešti, romantické procházky, úžasnou gastronomii? Zkuste štěstí v naší soutěži.

Foto: aquincumhotel.com

Užívat si termální lázně uprostřed starého centra Budapešti, romantické procházky, úžasnou gastronomii? Zkuste štěstí v naší soutěži.

Ve spolupráci s portálem primazajezd.cz jsme pro vás připravili soutěž o třídenní pobyt pro dva v luxusním termálním hotelu Aquincum v Budapešti. Aquincum Hotel Budapest se nachází v prestižní oblasti podél Dunaje, přes řeku od klidného, 2,5 km dlouhého, Markétina ostrova. Hotel je vyhledávaným cílem pro své přírodní lázne s léčivou vodou, tak i pro malebné a poklidné okolí v podobě vlastního zeleného parku i středověkých uliček plných vináren a restaurací. Uchvátí vás i panoramatický výhled na Hradní vrch z 310 hotelových pokojů.

O co můžete soutěžit?

Poukaz na třídenní pobyt pro dva v hotelu Aquincum v Budapešti (dvě noci se snídaní) s volným vstupem do termálních lázní přímo v hotelu i wellness. Unikum hotelu Aquincum spočívá v přivedení termální vody přímo do hotelu, klienti proto nemusí nikam docházet a užívají si lázní doslova pár kroků od svých pokojů. Výherní poukaz na pobyt lze čerpat kdykoliv v termínu od 1. 9. do 27. 12. 2013.

Soutěžit můžete hned!

Stačí správně odpovědět na následující otázky a cena můžou být vaše.

Soutěž probíhá od 12. srpna 2013 00:00 hod. do 26. srpna 2013 23:59 hod. Více o podmínkách se dozvíte v pravidlech soutěže. Nápovědou k druhé otázce je počet soutěžících v soutěži  "Vyhrajte luxusní wellness pobyt s Žena.cz", který byl 1169.

Výhercem se stane jeden z vás...

... který se soutěže zúčastnil v souladu s pravidly, odpověděl správně na soutěžní otázky i na doplňující soutěžní otázku. V případě více správných odpovědí na soutěžní otázky, než je počet výher, je rozhodující čas odeslání registračního formuláře.

V případě, že žádný ze soutěžících nezodpoví doplňující soutěžní otázku správně, pak se stává výhercem výhry soutěžící, který na doplňující soutěžní otázku odpověděl co nejblíže správné odpovědi. Podle odpovědí na doplňující soutěžní otázku se následně určí pořadí umístění výherců v soutěži.

Výherce bude kontaktován e-mailem do 30 dnů od konce soutěže. Výhra bude výherci odeslána poštou nebo emailem na adresu zadanou do formuláře.

Přejeme vám hodně úspěchů a hlavně pohodu. Vaše redakce Žena.cz

 

Češka ve výběru 50 feministek světa: Nejsem extremistka, svět může být spravedlivější | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama