reklama

Vyhrajte luxusní hodinky: Stačí si jen vybrat!

V uplynulých týdnech jsme vám představili historii i produkty společnosti Alfex, prvotřídní švýcarské hodinky pro dámy i pány. Dnes můžete jeden z klenotů dámské kolekce vyhrát i vy!

Foto: Žena

V uplynulých týdnech jsme vám představili historii i produkty společnosti Alfex, tedy prvotřídní švýcarské a elegantní hodinky pro dámy i pány. Dnes můžete jeden z klenotů dámské kolekce vyhrát i vy!

Společnost Alfex přináší na trh kolekci kvalitních švýcarských hodinek s netradičním designem. Díky vysoké kvalitě zpracování a své osobité kráse, se elegantní hodinky Alfex stávají stále více oblíbenými i na českém a slovenském trhu.

Vybere si každý!

Každý model hodinek je určen pro určitou skupinu lidí a jejich životní styl, ale v jejich nepřeberné škále modelů si vybere určitě každý. Mezi nejznámější návrháře této značky bezesporu patří Georg Plum z Německa, Julia Hou z Tchaj-wanu a Marcus Eilinger ze Švýcarska. Tito návrháři jsou odpovědní za nenapodobitelný styl hodinek. Tohle vše odlišuje hodinky Alfex od ostatních.

Soutěžit můžete hned!

Chcete vyhrát jedny ze tří hodinek, které jsou na fotografii označeny čísly 1 až 3? Stačí správně odpovědět na následující otázky. Soutěž probíhá od 10. prosince 2012 (00:00 hod.) do 16. prosince 2012 (23:59 hod.). Více o podmínkách se dozvíte v pravidlech soutěže.

  • Nápovědu pro první otázku můžete nalézt ZDE >>
  • Nápovědou k poslední otázce je počet soutěžících v poslední soutěži  "Vyhrajte kreativní dětské otisky Baby Art" na Žena.cz, který byl 229.

Výhercem se stane ten z vás...

...který se soutěže zúčastní v souladu s pravidly, odpoví správně na soutěžní otázku i doplňující soutěžní otázku. V případě více správných odpovědí na soutěžní otázky, je rozhodující termín odeslání registračního formuláře.

V případě, že žádný ze soutěžících nezodpoví doplňující soutěžní otázku správně, stává se výhercem soutěžící, který na doplňující soutěžní otázku odpověděl co nejblíže správné odpovědi. Podle odpovědí na doplňující soutěžní otázku se následně určí pořadí umístění výherců v soutěži.

Výherce bude kontaktován e-mailem či telefonicky do 30 dnů od konce soutěže. Cena bude výherci zaslána na poštovní adresu, kterou zadal do soutěžního formuláře. Soutěžící si sám vybere, které ze tří hodinek na fotografii požaduje a ty mu budou následně zaslány.

 

 

Může být první českou rabínkou: Bude trvat, než se společnost z antisemitismu vyléčí | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama