reklama
 

Vyfoťte nejkrásnější úsměv a pečujte o zuby rok zdarma!

Smějete se rádi? A fotíte (se) u toho? Pak jste tady dnes správně: Připravili jsme pro vás totiž SOUTĚŽ O NEJKRÁSNĚJŠÍ ÚSMĚV. Zkuste štěstí! 

Foto: Profimedia.cz

Už jste letos byli na dovolené? A bylo vám tam dobře? Určitě ano, na dovolené se relaxuje, skotačí v moři, opaluje na plážích, chodí po horách, poznává se mnoho nového, krásného, zajímavého. A taky se... směje!

Smějete se rádi? A fotíte (se) u toho? 

Pak jste tady dnes správně. Ve spolupráci se společností Signal jsme pro vás totiž připravili SOUTĚŽ O NEJKRÁSNĚJŠÍ ÚSMĚV.

Foťte. Foťte. Foťte! Je jedno, zdali se na fotkách směje vaše ratolest, babička či pes. Nezáleží na tom, kdy a kde fotografie vznikla, důležité je, že jste ji pořídili vy a je na ní zachycen úsměv - v jakékoli podobě.

Máte-li tedy za to, že se vám podařilo zachytit upřimný, veselý, pohodový, spontánní, zkrátka ten nejlepší úsměv, pak se s ním neváhejte pochlubit na stránkách Žena.cz.

Všechny fotky, které nás v redakci pobaví a potěší, vybereme do soutěžního finále, ve kterém o vítězích rozhodnou naše čtenářky a čtenáři.   

O co můžete soutěžit?

1. cena: Balíček dentální hygieny pro celou rodinu na jeden rok zdarma

Balíček obsahuje vše co potřebuje jedna průměrně početná rodina k celoroční dentální hygieně, i něco navíc. Vše od partnera soutěže, společnosti Unilever.

2. cena: Balíček dentální hygieny pro celou rodinu na půl roku zdarma

3. cena: Balíček dentální hygieny pro celou rodinu na čtvrt roku zdarma

4.- 7. cena: Balíček dentální hygieny

 

Jak vyhrát tyto skvělé ceny?

Zašlete jednu až tři fotografie ve formátu JPG na adresu: redakce@zena.cz, do předmětu uveďte heslo: ÚSMĚV. Fotografie zasílejte do neděle 23. září 2012. Nezapomeňte uvést své jméno, adresu i telefonní kontakt.

Redakce Žena.cz zodpovědně vybere ze zaslaných fotografií 2 x 30 těch nejlepších. Sami čtenáři pak v hlasování svými hlasy rozhodnou o tom, který z úsměvů je ten NEJ!

  • První HLASOVÁNÍ o 30 fotografií úsměvů najdete na stránkách Žena.cz již za 10 dní, a to 26. září 2012.
  • Druhé HLASOVÁNÍ o 30 fotografií úsměvů najdete na stránkách Žena.cz již za 10 dní, a to 4. října 2012.

Pokud se vaše fotografie nedostane do finálového výběru, nezoufejte! Všechny zaslané snímky uveřejníme na speciální webové stránce. Fotografie zároveň můžete sdílet na Facebooku a pochlubit se tak "svým" úsměvem přátelům či příbuzným.

Tak foťte a posílejte fotografie, třeba se štěstí usměje právě na vás!

 

 

reklama

Komerční tip

reklama