reklama

Vydejte se poslední adventní neděli na výlet. Víme kam!

Chystáte se 23. prosince vyrazit někam na výlet. Podívejte se, kam se můžete vypravit s celou rodinou

Foto: Dekor

Chystáte si vánoční pohodu užívat už 23. prosince a vyrážíte někam na výlet? Připravili jsme pro vás tři tipy na výlet poslední adventní neděli. Vánoce se blíží, zkuste trávit hodně času s rodinou.

Celá řada zámků, hradů a kostelů si na poslední adventní neděli připravila vánoční jarmarky, řemeslné trhy, výstavy a vánoční koncerty. Pojďte se s námi podívat na tři vánoční akce.

Adventní neděle na Broumově

Čtvrtá adventní neděle 23. prosince slibuje Broumov adventní trhy a koncert. Trhy se konají na Mírovém náměstí od 9:00 do 12:00 hodin. Od 16:00 se můžete těšit na Adventní koncert - T. O. P. Dream Company. Představí se Funky - soulová kapela z Prahy, která využívá multižánrové prvky z celého světa od disca, popu, jazzu, přes latinu až po reggae a balkánskou hudbu. Uvidíte 12ti člennou kapelu pod vedením trumpetisty Harmyho. Akce se koná v Konferenčním sále IC Broumov pod vedením Města Broumov. Vstup je zdarma.

Vánoce v Třeboni

Na poslední adventní neděli si v Chlumu u Třeboně připravili pořádnou porci zábavy a umění. Před místním Domem kultury vystoupí Třeboňská dvanáctka s pořadem Vánoce, vánoce přicházejí. Čekají vás vánoční písně a koledy pod vedením Vladimíra Stellnera. Akce začíná v 10 hodin.  Ten samý den uvidíte v Chlumu u Třeboně i Živý betlém, kdy krátký betlémský příběh ztvární před místním kostelem ochotníci. Začátek je naplánovaný na 17:00.

Česká mše vánoční

Na Karlštejně se 23. prosince koná koncert s názvem Česká mše vánočním od J.J. Ryby. Délka koncertu je okolo 50 minut a vše začíná v 17:00. Vstupné je 140 korun. Koncert je umístěný do Rytířského sálu v Císařském paláci. Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji na webových stránkách Státního hradu Karlštejn.

Prokop: "Neviditelné" aspekty českého selhání. Za best in covid nemůže jen Babiš | Video: Kristýna Pružinová, Martin Krepindl, Blahoslav Baťa
reklama
reklama
reklama