reklama

Velká soutěž o pět vysavačů: Vyhrajte super pomocníka

Připravili jsme pro vás soutěž o pět dokonalých vysavačů zn. Samsung.

Foto: samsung.cz

Vánoce jsou za dveřmi, a tak se zanedlouho rozezvučí domácnosti vrčením vysavačů, vonět začnou saponáty, muži se budou klidit z cesty a ženy začnou propadat úklidové hysterii. Zmírněte rodinné napětí výhrou vysavače s antialergenní funkcí!

Připravili jsme pro vás soutěž o pět dokonalých vysavačů zn. Samsung, které vám (nejen) z předvánočního úklidu udělají radost. 

Soutěžte o nejlepší úklidové pomocníky:

1. cena: Vysavač VC08F70HUSC/GE Motion Sync (barva stříbrná titan/černá)

2. cena: Dva vysavače VC15F50HUYU/GE barva modrá

3. cena: Dva vysavače VC15F30WNLL/GE barva oranžová

Záleží jen na vás, který vysavač si vyberete a o který se v naší soutěži budete ucházet. Váš výběr by vám měly usnadnit následující údaje.

Více o vysavači Samsung VC08F70HUSC/GE Motion Sync:

Vyniká unikátní otočnou konstrukcí, která v kombinaci s velkými zkosenými kolečky zajišťuje nejen dokonalou mobilitu, ale také stabilitu vysavače. Sací výkon 200 W při maximálním příkonu 850 W lze ovládat praktickým ovladačem na rukojeti.

Bezsáčková nádoba na prach o objemu 2 litry se dá lehce vyjmout a vyprázdnit jednoduchým stiskem tlačítka otevírajícím její dno. Stejně snadno lze vyjmout filtr a opláchnout jej pod tekoucí vodou.

Více o vysavači Samsung VC15F50HUYU:

Tento vysavač nabízí mimořádně vysoký sací výkon díky technologii CycloneForce  a umožňuje hluboké a intenzivní vysávání za všech okolností. 

Díky turbokartáči Power Pet Plus a mini turbokartáči je extrémně výkonným pomocníkem v boji s chlupy našich domácích mazlíčků. HEPA filtrace zneškodní až 99,95 % všech alergenů a uhlíkový filtr navíc vyčistí vzduch od nepříjemných pachů. Antialergenní výkon vysavačů Samsung řady F500 je certifikován nadací BAF (British Allergy Foundation).

Více o vysavači Samsung VC15F30WNLL/GE:

Díky svému kompaktnímu designu se snadno ovládá, takže se snadno dostanete i do rohů, zatímco jeho silné sání je zárukou hlubokého a intenzivního vysávání a rychlého odstranění všech prachových částic.

Jedinečný cyklónový filtr vysavače Samsung pomocí odstředivé síly odděluje velké prachové částice. Nachází se na rukojeti, takže můžete snadno zkontrolovat, kolik prachu se v něm zachytilo. V klasickém sáčku na prach se zachycuje jen jemný prach, díky čemuž vysavač podává stabilní sací výkon a sáček vydrží do vyprázdnění dvakrát déle než v běžných vysavačích Samsung. Vysavač Samsung je vybavený pokročilým antialergenním a hygienickým filtračním systémem. Filtrace HEPA zachycuje nejen prach a nečistoty, ale také alergeny nacházející se ve vzduchu.

Soutěžit můžete hned!

Stačí správně odpovědět na následující otázky. Soutěž probíhá od 14. listopadu 2014 (00:00 hod.) do 23. listopadu 2014 (23:59 hod.). Více o podmínkách se dozvíte v pravidlech soutěže.

Nápovědu k první soutěžní otázce najdete ZDE

Výhercem se stane pět z vás...

...kteří se soutěže zúčastní v souladu s pravidly, odpoví správně na soutěžní otázku i doplňující soutěžní otázku. V případě více správných odpovědí na soutěžní otázky, než je počet výher, je rozhodující termín odeslání registračního formuláře.

V případě, že žádný ze soutěžících nezodpoví doplňující soutěžní otázku správně, stává se výhercem soutěžící, který na doplňující soutěžní otázku odpověděl co nejblíže správné odpovědi. Podle odpovědí na doplňující soutěžní otázku se následně určí pořadí umístění výherců v soutěži.

Výherci budou kontaktováni e-mailem do 30 dnů od konce soutěže. Ceny budou soutěžícím zaslány na poštovní adresu, kterou zadali do soutěžního formuláře.

Výherci soutěže: Marta Duchoslavová (Jeseník),  Lucie Indrová (Liberec), Karel Lojek (Brno), Marie Herdová (Praha 7), Radek Dittrich (Jaroměřice nad Rokytkou). Všem výherců srdečně gratulujeme.


  

Dámy si vyměňovaly prádlo. Výzvu si užila i Jennifer Lopezová | Video: Instagram, TikTok, Twitter, Facebook
reklama
reklama
reklama