reklama

Vánoce jsou ve znamení smartphonů a příslušenství

Leošní Vánoce jsou ve znamení smartphonů a doplňkového příslušenství

Foto: Aktuálně.cz

Hitem letošních Vánoc jsou bezesporu chytré telefony. Mnoho z nás jistě pod vánočním stromečkem nalezne některý z modelů Samsung, Apple, HTC nebo Sonny Ericson. Trendem letošního roku je výrazné zvýšení prodeje smartphonů, zároveň ale také o mnoho větší zájem o doplňkové vybavení jako profesionální držáky do auta, audio doplňky pro lepší zážitek z hudby, stylová pouzdra a další ochranné příslušenství.

Jednoznačně nejprodávanějším modelem na Sunnysoft.cz a největším favoritem mezi dárky je smartphone letošního roku Samsung Galaxy SII. Dobře se také uvedl model Samsung Galaxy Note, který je zajímavou kombinací smartphonu a tabletu.

„V nejbližších dnech napjatě očekáváme další novinku Samsung Galaxy Nexus. Ten by se měl stát dárkovým hitem doslova přes noc. Jako první nabídne totiž očekávaný Android 4 a Super Amoled HD displej. Fenoménem je, že plnohodnotné chytré telefony již můžete pořídit za pár tisíc korun. Velký zájem je například o Sony Ericsson Xperia mini, za nějž dáte necelé čtyři tisíce a získáte velmi svižný procesor i 5Mpx fotoaparát s podporou HD videa," říká  Michael Horejsek, senior produktový manažer, Sunnysoft.

Banga: Děti píšou otřesné věci, domácího násilí je strašně moc. Zachránila mě ulice | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama