reklama

V Hard Rock Café vás obslouží slavné osobnosti

Projekt podporovaný Nadačním fondem Fragilas přišel z nápadem, kdy vás v Hard Rock Café obslouží známé osobnosti

Foto: Žena

Devátého listopadu návštěvníky Hard Rock Café obslouží známé osobnosti. Nadační fond Fragilis pořádá velkou charitativní akci, kterou může podpořit každý. Mezi obsluhou najdeme i  jednu z patronek akce Valerii Zawadskou, která se na několik hodin stane servírkou. Veškerý výtěžek bude věnován nadačnímu fondu.

Nadační fond Fragilis se rozhodl pomoci těm, co to potřebují a chystá se udělat výjimečnou akci, kde se známé hvězdy stanou číšníky a servírkami. Od sedmi hodin se přidají k tradiční obsluze a tři hodiny vypomůžou s roznášením jídla i pití. Mezi osobnostmi se ukáže Jaromír Noska, Petra Nesvačilová, režisér filmu Anděl Exit Vladimír Michálek nebo herec ze seriálu Comeback Václav Neužil. Společně s akcí se připravuje benefiční koncert semifinalisty soutěže Česko-Slovenská superstar 2011 Noaha Ellenwooda, na který mohou diváci dorazit v sobotu pátého listopadu od osmi hodin.

Nadační fond Fragilis se stará převážně o sociálně a zdravotně postižené. Projekt Tilia pomáhá mladým lidem, kteří kvůli plnoletosti musí opouštět dětské domovy. Další organizace - Střep - se zaměřuje na děti ze sociálně znevýhodněných rodin, kterým hrozí, že půjdou do dětského domova. Fragilis spolupracuje s mnoha nadacemi a organizacemi, které se snaží pomáhat lidem, kteří to potřebují.

Blažek: Přišli jsme o 250 milionů, nikdo smoking nepotřebuje. Pro záchranu udělám vše | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama