reklama

Tv tipy na víkend: Marley a já, Ženy v pokušení

Tipy na filmy v TV tento víkend - Marley a já, Ženy v pokušení, Králova přízen, Lítám v tom, Na vlásku

Fotka z filmu Ženy v pokušení
Fotka z filmu Ženy v pokušení | Foto: Falcon

Co zajímavého si pustit tento víkend v  televizi? Nabízíme několik programových tipů na sobotu a neděli napříč spektrem televizních stanic.

Sobota - romantika a zase ta romantika

Ve 20 hodin na Primě si určitě nenechte ujít romantickou komedii Marley a já z roku 2008. Film vypráví o rodině a jejich labradorovi Marleym, kterého všichni milují. V hlavních rolí uvidíme Jennifer Anistonovou a Owena Wilsona.

V 9.45 a 16.30 vysílá HBO drama s nádechem romantiky Lítám v tom. Film s charismatickým Georgem Clooneym, který hraje Ryana Binghama, jež má za úkol vyhazovat lidí z práce, získal šest nominací na Oscara. Samotář Ryan se zamiluje do Alex (Vera Farmiga), ale na vztah to příliš nevypadá...

Ve 14.55 se podívejte na HBO 2, která nabízí komedii Deset důvodů, proč tě nenávidím se zesnulým Heathem Ledgerem. Film je o dvou odlišných sestrách. Krásnou a křehce půvabnou Biancu zbožňují všichni kluci ze školy, ale její starší sestra Kat má pověst nesnesitelné dračice. Otec však přikázal, že Bianca nesmí randit, dokud si nenajde chlapce i její starší sestra. Dokáže ale vůbec někdo tuhle potvoru zkrotit?

Neděle - komedie, drama a pohádka

Nenechte si ujít komedii Žen v pokušení režiséra Jiřího Vejdělka. Snímek vysílá Nova od dvaceti hodin. Zábavný film o vztazích, nevěře a vášnivé Vilmě (Eliška Balzerová) vás jistě zpříjemní večer.

Ve 22.40 vysílá televize Barrandov historické drama Králova přízeň z roku (2008). Příběh plný lásky, touhy a intrik vypráví o vztahu dvou sester, Anny (Natalie Portmanová) a Mary (Scarlett Johanssonová) Boleynových, které bojují o přízeň krále (Eric Bana).

S dětmi se podívejte na animovanou pohádku Na vlásku, nabízí ji HBO v 8.20 a 17.50 hodin. Film je plný hudby, humoru a dobrodružství. Vypráví o dívce, která má kouzelné vlasy zlaté barvy dlouhé víc než sedmdesát stop.

 

 

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama