reklama
 

TV tipy na Silvestra a Nový rok

Jaký film si pustit na Silvestra a na Nový rok v televizi? Přinášíme vám pět zaručených tipů

Snowboarďáci
Snowboarďáci | Foto: www.snowboardaci.cz

Na co se podívat v televizi na Silvestra a Nový rok? Přinášáme vám několik zaručených tipů.

Poslední prosincový den vysílá Prima v 15.05 komedii Mr. Bean: Největší filmová katastrofa. Bohatý generál Newton daruje Griersonovu muzeu slavný obraz od Jamesa Whistlera. Bean jako delegát londýnské National Gallery of Art má za úlohu rokovat o koupi díla hodného několika milionů. Jeho hostitel David Langley ho ubytuje u sebe doma, což manželka a děti už po několika minutách zhodnotí jako ne moc povedený nápad.

V 19 hodin by vám na Nově neměla uniknout oblíbená komedie S tebou mě baví svět s Júliem Satinským, Václavem Postráneckým nebo Pavlem Novým. Každoroční pánská jízda tří otců se vlivem razantního zásahu manželek stává něčím jako mateřskou školou v zimní přírodě. Ukáže se, že v jistých situacích jsou otcové lepšími mámami nežli mámy samotné, což platí hlavně tehdy, když mámy nejsou v dohledu.

Snowboarďáky si můžete pustit ve 22 hodin na Csfilmu. Dnes již kultovní teenagarskou komedie s Vojtěchem Kotkem a Jiřím Mádlem natočil Karel Janák. Rok co rok trávili Vánoce s rodiči a jejich otravnými rituály. Rendymu a Jáchymovi je konečně šestnáct a můžou vyrazit na svou první skutečnou pánskou jízdu. Čeká je týden na horách, kde si budou užívat, jak se dá. Naučí se jezdit na snowboardu, pořádně pařit a samozřejmě balit ženský.

Nový rok

Na Nový rok vysílá Nova československou komedii Šest medvědů s Cibulkou v 11.25. Hrdinou filmu je klaun Cibulka, předvádějící v cirkuse úspěšné číslo s medvědy. Ředitel cirkusu však vymění své medvědy za cvičené pašíky a Cibulka dostane výpověď. Na popud dětí se převlékne za ženu a nastoupí ve škole jako kuchařka. Problémy nastávají v okamžiku, kdy za Cibulkou do školy přicházejí uprchlí cirkusoví medvědi.

Ve 21.45 by vám na HBO nemělo uniknout drama Občanský průkaz režiséra Ondřeje Trojana. Film na motivy stejnojmenné knihy Petra Šabacha sleduje osudy čtveřice dospívajících mladíků, jejich přátel, lásek a rodičů od okamžiku, kdy v patnácti letech dostanou občanský průkaz, až do chvíle, kdy se v osmnácti snaží uniknout vojně a pokoušejí se získat modrou knížku.

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama