reklama

Tři zaručené tipy na dárky z internetového hodinářství

Přinášíme vám tři tipy na nákup hodinek - pod stromečkem jistě potěší

Hodinky Esprit
Hodinky Esprit | Foto: Hodinky.cz

Přinášíme vám tři dárkové tipy internetového hodinářství Hodinky.cz, které pod stromečkem potěší každého člena rodiny.

Pro ni - Jacques Lemans Porto

Hodinky vysoké kvality za přijatelnou cenu, to je Jacques Lemans. A jeho modely dámských hodinek Jacques Lemans Porto z kolekce La Passion představují kouzelné hodinky v pouzdře z pozlacené oceli osazeném křišťály Swarovski. K dostání na Hodinky.cz za 5 700 korun.  

Pro něj - Junghans Anytime Milano

Německá značka Junghans je synonymem klasického pojetí, precizního zpracování a unikátní kombinace tradičního hodinářského umění i moderních vlivů. Pánská kolekce Anytime Milano přináší elegantní modely pro každou příležitost a kombinuje ocelové pouzdro s koženým řemínkem. Pořídíte je za 7 800 korun. 

Pro dceru EDC by Esprit

Potěšte dceru hodinkami Blushing Flowers Hot Pink.  Kolekce EDC od značky Esprit je inspirována pocitem svobody a nezávislosti. Je tedy ideální pro letní výlety, party a dobrodružství. Každopádně se vám budou hodit na dovolenou, protože minerální sklo ochrání hodinky v ocelovém pouzdře až do třiceti metrů pod hladinou slané i sladké vody. A pokud budete chtít ladit, můžete od stejné značky sáhnout po podobně stylově laděných špercích. Koupíte je za 1150 korun.

Bezdětná: Neplodnost je tabu, těžko hledáte pochopení. Měla jsem deprese i bolesti | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama