reklama
 

Tři tipy na adrenalinové dárky k Valentnýnu

Darujte svým blízkým originální dárek k Valentýnu. K lásce přece patří adrenalin

Izraelský IAF Aerobatic Team.
Izraelský IAF Aerobatic Team. | Foto: Reuters

Valentýn by měl být pro naše blízké nezapomenutelným dnem. Proč je nepřekvapit originálním dárkem v podobě adrenalinového zážitku. Láska s sebou přináší napětí a vzrušení. Na svatého Valentýna můžeme letět Boeingem 737, nebo si zastřílet z brokovnice.

Adrenalinový den v Krkonoších

Šílený den plný zážitků v podobě aktivit na zemi i ve vzduchu. Za čtrnáct set korun můžeme naším blízkým dopřát jízdu údolím na lanové kladce, spuštění z hřebenů Krkonoš na terénní koloběžce, bungeetrampolínu, balancování na kládě ve výšce třináct metrů a houpačku ve výšce sedmnáct metrů nad zemí. Všechny tyto aktivity jsou pod kontrolou zkušených instruktorů.

Součástí zážitku je školení a seznámení s bezpečnostními pokyny. Celkem pět adrenalinových situací v prostředí Špindlerova Mlýna za jeden den.

Zachraňte let Boeingu 737NG

Obdarovaný si vyzkouší situaci amerického hrdiny, který dokáže přistát s velkým letounem. Může prožít to samé, ale v bezpečí simulátoru letu. V jeho rukou bude letoun, který prudce klesá. Pomocí vysílačky se mu pilot pokusí vysvětlit, co má dělat. Palivo je pouze na čtyřicet pět minut letu. Bude to tvrdé přistání nebo hladké dosednutí?

Stačí se dostavit pět minut před konáním zážitku, občerstvit se nealkoholickým nápojem od letušky, a pak už to bude jen a jen na něm. Za dva a půl tisíce korun obdrží váš blízký čtyřicet minut pilotování Boeingu 737NG.

Střelba - různě zbraně

Den na střelnici potěší milovníky zbraní. Nic není tak vzrušující, jako držet pistoli a soustředit se na cíl. Pod dohledem zkušeného instruktora je možné si zastřílet ze tří legendárních zbraní. Zájemci budou v ruce držet brokovnici, útočnou pušku M16 a legendární kalašnikov AK - 47.

Na začátku proběhne nutné školení o bezpečnosti a manipulaci se zbraní. Po celou dobu bude na střelnici přítomen instruktor. Pak už následuje pět ran z brokovnice, a po deseti ranách z každé další zbraně. Zážitek stojí tisíc devět set korun a je na něj nutné si vyhradit zhruba dvě hodiny. Minimální věk účastníka je osmnáct let a je třeba předložit občanský průkaz.

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama