reklama

Jak vypadají lidé po třetí skleničce vína? Zkuste si někdy tenhle pokus udělat taky

'První sklenka má doplnit chuť jídla, druhá vzbouzí lásku a třetí vyvolá chaos.' Tak zní staré rčení, kterým se při experimentu s přáteli inspiroval brazilský fotograf Marcos Alberti. Jak vypadali jeho hosté po třetí sklence vína?

Foto: masmorrastudio.com

'O tři sklenky později' pojmenoval svůj projekt brazilský fotograf, když se jeden večer (pravděpodobně u láhve jihoamerického vína) rozhodl propojit své tři vášně: víno, přátele a fotografování. A vznikla z toho zábavná série snímků, které zachycují, jak dokáže alkohol odbourat zábrany - tentokrát v pozitivním smyslu. 

První fotografii Marcos Alberti pořídil hned po příchodu hosta. Druhou po první sklence, třetí po čtyřech vypitých deci a čtvrtou po skoro celé láhvi vína. Podívejte se do galerie, jak se jeho hosté postupně před objektivem uvolnili.

Všechny fotografie najdete na webových stránkách Wine Project

Tak hnusný projev jsem nezažil. Babiš o téhle zemi neví vůbec nic, říká Pithart | Video: Linda Bartošová, Pavel Švec, Video

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama