reklama

Tom Gryf patří mezi kouzelnickou špičku i ve světě

Jezdit poslepu obrovskou rychlostí, chytat kulky do zubů nebo skákat spoutaný do vody. To jsou oblíbené činnosti kouzelníka a iluzionisty Toma Gryfa

Nechat levitovat předměty, nebo se dostat z bedny s výbušninou zavěšenou na jeřábu. To jsou obvyklá představení kouzelníka a   iluzionisty Toma Gryfa.

Kouzla, magie a iluze přitahují pozornost člověka od pradávna. Samotné jméno naznačuje, že má co dočinění s kouzlením. České slovo "grif" je pokladem každého kouzelníka. Jde o obratný hmat nebo šikovný způsob, jak zmást hlavu mnoha diváků.

Tom Gryf má úspěchy nejen v České republice, ale i v zahraničí. Dlouhodobě spolupracoval s televizí Nova nebo Českou televizí. Kromě iluzionistických kouzel, se zajímá o kaskadérské kousky. Jedním z jeho představení je například jízda poslepu na závodním okruhu v rychlosti nad sto kilometrů v hodině. Tímto kouskem si zapsal dva světové rekordy v kouzelnických disciplínách.V současné době je velmi vyhledávaným iluzionistou, protože zaujme odlišnými a originálními kousky.

Bittnerová: Vložky zdarma? Pro spoustu žen je menstruace stigma, muži diskuzi hrotí | Video: Emma Smetana
reklama
reklama
reklama