reklama

Tipy na vánoční dárky: Tesco nabízí značkové hračky

Obchodní řetězec Tesco nabízí k Vánocům značkové hračky - panenky od Mattela i stavebnice Lego

vánoční dárky Tesco
vánoční dárky Tesco | Foto: Žena

Vánoční nabídka hraček obchodního řetezce Tesco má být letos široká. Trendem jsou značkové hračky. Děvčata ocení panenku od Mattela, kluci zase nejnovější stavebnice Lego, kterou si možná přejí i děvčata. Menší děti pobaví hračky, které vydávají zvuky nebo svítí. Malým kuchařkám a kuchtíkům můžete v pokojíčku postavit kuchyňku, nebo koupit sadu plastelíny s formičkami na dorty a cukrovinky. Malé hudebníky jistě potěší hudební bubínek, který hraje a svítí při každém bouchnutí.

 

Holčička ocení domeček pro Barbie, který má kuchyni, obývák, koupelnu i ložnici. Hoši si rádi postaví lego z nové řady oblíbených stavebnic Lego City a Ninjago. Lego City Helikoptéra a Lego Ninjago Skeleton Bowling koupíte exkluzivně v Tescu. Nechcete dětem kupovat domácího mazlíčka? Kupte křečka Zhu Zhu, který běhá a píská jak opravdový. Lze pořídit i sadu s překážkami. S celou rodinou se můžete nechat pohltit zlatou horečkou a zahrát si společenskou hru Klondike.

 

Tesco nabízí mluvicí nástroje Playskool, jsou zábavnou i poučnou hračkou pro děti od dvou let. Hračka při zapnutí česky vysvětlí, co je a k čemu slouží. Menší děti budou radost z mini notebooku, který obsahuje třiatřicet aktivit a dvanáct her.

 

Nestresujte se s dárky na poslední chvíli. Vyzvěte své děti, aby napsali Ježíškovi už teď!

 

Girstlová: Mnoho rodičů udělalo z dětí manažery čehokoliv. Umět řemeslo je hodnota | Video: Daniela Písařovicová
reklama
reklama
reklama