reklama
 

Tip na páteční večer? Pusťte si Show Jana Krause

Hosty Show Jana Krause budou Jana Bobošíková, David Vondráček a Martina Landergott

Logo televize Prima Family
Logo televize Prima Family | Foto: Aktuálně.cz

Rozhodli jste se, že chcete v pátek zůstat doma a užít si klidný večer před televizí? Podívejte se, co bude v Show Jana Krause.

Show Jana Krause můžete sledovat každý pátek večer na Prima family. Hostem Jana Krause bude Jana Bobošíková, David Vondráček a Martina Landergott.

Jan Kraus vysílá svou talkshow z Divadla Archa. Vždy si do svého červeného křesla pozve tři zajímavé hosty z oblasti politiky, herectví, umění. První dva hosté bývají mediálně známé osobnosti. Poslední host je něčím zajímavý a netradiční. Celý večer doprovází talkshow živá hudební skupina, jejichž členem je jeden ze synů Jana Krause, David Kraus. Diváci na stránkách pořadu mohou dávat podněty a tipy na zajímavé hosty.

Co uvidíte v dalším dílu Show Jana Krause?

Prvním hostem bude Jana  Bobošíková. Kandidátka na prezidenta a předsedkyně Suverenity. Dlouhou dobu působila jako moderátorka a redaktorka, tak uvidíme, jak si poradí s všetečnými otázkami Jana Krause.

Druhým hostem Jana Krause bude David Vondráček. Dokumentarista, jehož časosběrný dokument Láska v hrobě právě přichází do kin. Jde o příběh bezdomoveckého Romea a Julie ze strašidelného hřbitova. Dokument byl vybrán i na festivaly v Londýně a Glasgow.

Posledním hostem Jana Krause bude v páteční show Martina Landergott. Žena, která přes dva roky pořádá semináře pro lidi, kteří se chtějí odnaučit kouřit. Sama kouřila 20 let, kdy poslední dva roky vykouřila dvě krabičky denně. Se svou metodou dosahuje vysokého úspěchu.

Kdy a kde?

Pokud byste chtěli zavítat na show osobně, můžete si zakoupit vstupenky do Divadla Archa. Lístky jsou v předprodeji v divadle nebo na ticketportal.cz. Ani lidé z Ostravy si nemusí zoufat. 20. března 2013 v 19:30 bude Show Jana Krause natáčená v Aule Gong v Ostravě Vítkovicích. Vstupenky najdete v předprodeji. Sledujte Show Jana Krause už tento pátek ve 22:05 na Televizi Prima.

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama