reklama

Tereza Maxová dětem: Oslavte den dětí ve velkém stylu

Přemýšlíte, jak oslavit Den dětí, aby to aspoň trochu bavilo i vás? Pak se rozhodně vydejte na akci, kterou tuto sobotu pořádá Nadace Terezy Maxové. Čeká vás spousta skvělé hudby, zábavy i her.

Foto: Isifa/Thinkstock

Přemýšlíte, jak oslavit Den dětí, aby to aspoň trochu bavilo i vás? Pak se rozhodně vydejte na akci, kterou tuto sobotu pořádá Nadace Terezy Maxové. Čeká vás spousta skvělé hudby, zábavy i her. Kromě krásné Terezy vám navíc bude dělat společnost třeba fotbalista Jan Koller nebo herec a režisér Jakub Kohák.

Velká show s názvem Teribear dětem začíná na pražském koupališti Petynka v sobotu v deset hodin dopoledne. Nejen děti, ale jistě i vás potěší například kouzelník Richard Nedvěd, žasnout budete nad vystoupením cirku La Putyka, o dobrou hudbu se postará například kapela Eddie Stoilow. 

Děti budou mít možnost zajezdit si na autodráze, zúčastnit se řady soutěží, vidět na vlastní oči živou panenku Barbie, postavičky z Monster High či medvídka Teribeara. Budou si moci zaskákat na trampolíně, vyzkoušet si horolezeckou stěnu, nebo vyzkoušet svůj talent ve výtvarné a kreativní dílně.

Poprvé pro všechny

Nadace Terezy Maxové slaví svátek dětí každoročně, ale oproti předchozím letům je tato oslava poprvé určena široké veřejnosti. "Nadace v minulosti pravidelně slavila dětské dny v kojeneckých ústavech či dětských domovech. Chtěli jsme udělat co nejkrásnější den dětem, které zde vyrůstají. Celou pozornost upnout jen a pouze na ně, bez zbytečné publicity kolem," říká patronka nadace Tereza Maxová. 

"Letos jsme se rozhodli, že zcela změníme přístup k tomuto svátku. Poprvé jej uspořádáme na neutrálním místě, tedy mimo hranice ústavu, a pozveme nejen děti z dětských domovů, ale i pěstounských rodin a nejširší veřejnost. Budete tak mít možnost připravit speciální oslavu nejen úzké skupině dětí ohraničené vybraným dětským domovem, ale mnohem většímu počtu malých i větších oslavenců," dodává.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Dovolená se blíží: Jak vybrat správný kufr na cesty?

Aneta Langerová: Užívám si svoji proměnu

Jak nejlépe zabavit vaše děti: Tyhle hry fungují!

Kontra: Neumíme sdílet veřejný prostor. Řidiči často netuší, jak nebezpečná je to hra | Video: Michael Rozsypal, Daniela Drtinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama