reklama

Tančit naplno? S taneční školou Danceway

Chcete se tanci věnovat naplno? S taneční školou Danceway můžete

Foto: Reuters

Taneční škola Danceway nabízí možnost přidat se mezi její tanečníky a tancovat tak po boku lektorky a choreografky Adély Blažkové, která již sedm let exkluzivně spolupracuje s Terezou Kerndlovou. Skvělé taneční schopnosti tanečníků z Danceway budou k shlédnutí na celovečerním představení s názvem Dirty dancing 3, kde se objeví i profesionální tanečník Petr Havrlík.

Unikátní večer se bude konat 29. ledna v divadle Horní Počernice v Praze 9. Moderovat jej bude Kateřina Kristelová, která uváděla i premiéru představení 15. prosince loňského roku v Salesiánském divadle v Kobylisích. Na začátku se představí všichni tanečníci navštěvující kurzy open class. Hlavním programem pak bude originální taneční příběh skupiny Danceway o tanci a lásce. Dočkáte se spojení street dance, latino dance, zpěvu i rapu.

Taneční škola Danceway, založená v roce 2006, nabízí kurzy tance pro děti i dospělé. Tanečníci z Represent skupin, kteří tančí intenzivně a školu reprezentují, pravidelně získávají ocenění na pohárových a prestižních soutěžích.

"Utajené" a překrásné místo na Pražském hradě. Je škoda, že o něm spousta lidí neví | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama