reklama

Svobodný, bezdětný Leonardo DiCaprio: Může za to máma?

Táhne mu na čtyřicet, životem mu prošla dlouhá šňůra krásek, ale pořád si nemůže vybrat. Žádná není jako maminka!

Foto: Profimedia.cz

Táhne mu na čtyřicet, jeho životem prošla dlouhá šňůra krásek, ale pořád si nemůže vybrat. Žádná není jako maminka…

Leonardo DiCaprio vtrhl do kin jako nebezpečný a hladový Vlk z Wall Street, ale když jde o maminku, zjihne jako beránek.

Kdo zůstal sedět doma?

"Bez ní bych nedosáhl toho, co dnes dělám," zopakoval znovu před dvěma týdny na Zlatých glóbech. Však ji tak vzal na slavnost s sebou. Zato svou přítelkyni Toni Garrn, 21letou modelku prádla, nechal sedět doma a ani jí nepoděkoval za podporu, jak se to obvykle při přebírání cen mezi hollywoodskými hvězdami dělává. 

Je prostě jen jednou z mnoha - Leo má na andílky z Victoria Secret dlouhodobou slabost, ale maminka je jenom jedna. Podsaditá Irmelin je původem Němka a spolu se svou matkou Helen, Leovou babičkou, ho vychovaly k lásce k vepřovému a kysanému zelí přesně podle německých zvyklostí, i když žili v Los Angeles. Následky této celoživotní náklonnosti v podobě rostoucí pneumatiky v pase řeší Leonardo každou chvíli.

Na dovolenou i na basket

Bydlel s nimi společně pod jednou střechou skoro do čtyřiadvaceti a pupeční šňůru nikdy nepřerušil. Ještě v devatenácti ho babička doprovázela na filmový festival v Karlových Varech, kam přijel se svým prvním velkým filmem Co žere Gilberta Grapea?

Doporučujeme: Nejsprostší film historie: Získá za něj DiCaprio Oscara

S maminkou doteď jezdí na dovolenou, společně chodí na zápasy basketu svého oblíbeného týmu Lakers, a nikdy se o ní nezapomene zmínit. Maminka mu vybrala "exoticky" znějící jméno podle Leonarda Da Vinci - právě před jeho obrazem v galerii ve Florencii miminko poprvé koplo, když bylo ještě v bříšku.

...a bylo po lásce

Maminka Lea podporovala v rozhodnutí stát se hercem už od dvanácti let a její okouzlení hezkým a nadaným synem nikdy nepominulo. Dokonce tak moc, že jí připadá, že si ho žádná nezaslouží. Vyprávět by o tom mohla herečka Blake Lively, s níž Leo prožíval před dvěma lety ostře sledovanou romanci. Ta však vzala rychlý konec, když ji Leonardo představil mamince. Stačil jeden společný oběd a bylo po lásce.

Od té doby už se slavný herec podobným situacím raději vyhýbá. Prý bude své andílky, čím dal mladší a blonďatější, matce ukazovat teprve tehdy, až půjde o něco vážného. A tak už teď ohlásil, že doprovod na udílení Oskarů mu bude opět dělat nejdůležitější žena jeho života - maminka.

Sprostý Vlk útočí

Na legendární zlatou sošku Leonardo DiCaprio zaútočí jako Vlk z Wall Street - už za něj získal Zlatý glóbus díky dokonale vyzrálému herectví i klukovsky nakažlivé energii. Film patří k nejlepším i k nejzhýralejším snímkům roku. Jen slovo" fuck" se v něm ozve 506x. Za orgie se sexem, drogami a alkoholem mu americká komise udělila nejpřísnější omezení přístupnosti. Máme se na co těšit.   

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Nymfomanka Charlotte Gainsbourg: Jaká je ve skutečnosti

Julie Gayetová: Prezidentova milenka v sexy pózách

Zavřete už konečně svůj mamahotel!

Jelínek: Bilesová měla být hrdinka, sportovci jsou pod tlakem, chodí i výhrůžky smrtí | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama