reklama

Světoznámá klenotnická značka uvádí nový parfém

Světoznámá klenotnická značka Boucheron uvádí na trh svůj parfém

Foto: Žena

Již 150 let tvoří Boucheron tajemné a pro smysly přímo lákavé solitéry. Design hovoří přímo o smělosti a výstřednosti. Výrobky jsou určeny pro nejpůvabnější, originální, svobodné elegantní ženy, které bývají někdy pro muže i nebezpečné.

První nádherný klenot z řad parfémů, se dostal na trh už v roce 1988. Jedná se o skvost, který překvapí a okouzlí každého muže. Společnost se nechala inspirovat látkami a flitry na nejkrásnějších večerních róbách. Parfém v sobě prolíná mnoho barev, tvarů a materiálů. Nová kolekce Boucheron Pour homme EdP má brilantní vůni květin a smyslnost orientu. Díky bergamotu a mandarince ucítíte jiskřivý a ovocný start. V závěru při požitku z tohoto luxusu je patrný buket bílých květů pomeranče, jasmínu a ylang-ylang. Tato vzácná esence je zabarvena jantarem a vanilkou.

Báječný parfém pro sexy ženu je ukryt v bájném prstenu na připomínku šperkařské tradice. S ohlédnutím na kolekci pro ženy je třeba připomenout, že ani na může se nezapomíná. Kdy vytvořili parfém pro klasické a rafinované gentlemany. Boucheron je k dostání v síti Marionnaud v České republice a ceny se pohybují kolem dvou tisíc za 50 mililitrů.

 

Kontra: Neumíme sdílet veřejný prostor. Řidiči často netuší, jak nebezpečná je to hra | Video: Michael Rozsypal, Daniela Drtinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama