reklama
 

StarDance startuje už pátou řadu. Víme kdy!

Taneční soutěž StarDance už se chystá na sůj první díl. Podívejte se, kdo bude tentokrát tančit

Dana Morávková ve StarDance
Dana Morávková ve StarDance | Foto: Lenka Hatašová

StarDance aneb, když hvězdy tančí. Pořad, který dává dohromady profesionální tanečníky se známými osobnostmi. Tyto páry u diváků hledají svou přízeň a všichni chtějí získat titul nejlepší tanečník. Úspěšná taneční soutěž startuje svou pátou řadu.

Podívejte se, kdo bude StarDance 2012 uvádět, a která hvězda bude mít tu čest být pod vedením tanečního profesionála. Máme pro vás krátký souhrn a přehled soutěže StarDance, když hvězdy tančí, kterou můžete sledovat na České televizi už v listopadu.

Když hvězdy tančí

V páté řadě taneční soutěže StarDance předvede svůj talent herečka Dana Morávková, David Švehlík, Barbora Poláková a Oldřích Navrátil. Z řad sportovců do soutěže zavítá Kateřina Baďurová a Martin Procházka.

Odvahu mezi zpěváky našel Petr Bende a hvězdné páry doplní krásná modelka Pavlína Němcová.

StarDance ve vesmíru

Letošní StarDance se nese na vlnách vesmíru. V úvodní znělce se bude ve vesmíru vznášet osm tanečních párů. Někteří neprofesionální tanečníci mají zkušenosti s tancem velké, jiní jsou téměř na začátku.

Nejzkušenější tanečnicí je právě Dana Morávková, která do páru získala Jiřího Hejna, který je v soutěži nováčkem z řad profesionálů.

StarDance s Markem Ebenem a Terezou Kostkovou

I tento ročník si do svých rukou vezmou moderátoři Tereza Kostková a Marek Eben. V této řadě se dočkáme tance i v podání moderátorů, kteří budou rozdělení se soutěžícími do dvou týmů a budou muset improvizovat. Hodnocení bude na porotě, kterou letos tvoří Zdeněk Chlopčík, Tatiana Drexler, Jan Révai a Eva Bartuňková.

Pro všechna kola platí stejná pravidla, jako tomu bylo v předchozích ročnících. Do bodování a hlasování budou moci mluvit nejen porotci, ale hlavně diváci.

První taneční večer na diváky čeká už 3. listopadu, kdy se páry roztančí ve 20:00 na ČT1. Finále bude těsně před Štědrým večerem. O příjemnou atmosféru se postará Moondance Orchestra pod vedením Martina Kumžáka.

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama