reklama

StarDance 2018: Které hvězdy si letos zatančí?

Také jste si oblíbili tuto populární taneční soutěž? Už devátým rokem se na televizních obrazovkách objeví hvězdné páry, resp. známé osobnosti spolu s profesionálními tanečníky. Kdo vás letos bude bavit a třeba i inspirovat?

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia.cz

Soutěž StarDance s podtitulem "… když hvězdy tančí" přichystala letos už svou devátou řadu. Představí se jako obvykle deset tanečních párů - vždy známá tvář a profesionál. Soutěží se již tradičně ve standardních a latinskoamerických tancích a cenou je titul "Král a Královna tanečního parketu".

  „Někteří lidé si myslí, že dobrým tanečníkem se musíte narodit, ale všichni dobří tanečníci, které znám, se museli učit a tvrdě trénovat.“ Fred Astaire Taneční pár, citát, žena.cz

Premiérový díl odvysílala Česká televize 4. listopadu 2006 a pořad si okamžitě získal srdce mnohých diváků. Soutěží bravurně provází dnes už sehraná moderátorská dvojice Tereza Kostková a Marek Eben. 

Profesionální tanečníci mají své slavné kolegy zcela na starosti. Učí je kroky, vymýšlí celkovou choreografii každého zadanéo tance; mezi ně se řadí rumba, quickstep, ča-ča, tango, samba, salsa, jive, slowfoxtrot, waltz, paso doble a valčík. 

Jak tedy vypadá letošní sestava? A komu budete fandit vy? Prolistujte naši taneční grafiku, ať zůstanete v obraze a víte, komu dnes fandit.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama