reklama
 

Soutěžte o účetní program, který vám usnadní podnikání

Jak si přivydělat na mateřské? Vyhrajte program, který vám podnikání usnadní.

Foto: Isifa/Thinkstock

Chystáte se podnikat? Vlastníte firmu, která je ve svém oboru již dávno stabilizovaná a vy se jen trochu perete s účetní agendou? Zkuste štěstí v naší soutěži o účetní program!

Připravili jsme pro vás soutěž o účetní program Money S3 Lite, který za vás zvládne vést daňovou evidenci i podvojné účetnictví, fakturovat, spravovat firemní kontakty, zpracovávat mzdy a mnoho dalšího.

Soutěžte o účetní program, který vám usnadní podnikání

Účetní program Money S3 Lite společnosti CÍGLER SOFTWARE se snadno ovládá a je přehledný - proto se obzvlášť hodí pro začátečníky, kteří si potřebují ujasnit, které agendy povedou, nebo pro neziskové organizace

Jak podnikat na mateřské? Maminky odpovídají >>

Výhodou je, že k němu výrobce zpracoval podrobné nápovědy, desítky vzorových příkladů i polopatické videonávody. Pokud to chcete vzít vážně hned od začátku, stačí navštívit jedno ze začátečnických školení.

Soutěžit můžete hned!

Stačí správně odpovědět na následující otázky. Soutěž probíhá od 18. listopadu 2013 (00:00 hod.) do 1. prosince 2013 (23:59 hod.). Více o podmínkách se dozvíte v pravidlech soutěže.

Nápovědu k první otázce najdete na webu money.cz 

Nápovědou k druhé otázce je počet soutěžících v soutěži  "Vyhrajte 5denní wellness v luxusním maďarském hotelu", který byl 2718.

Výhercem se stane ten z vás...

...kdo se  soutěže zúčastnil v souladu s pravidly, odpověděl správně na soutěžní otázku i doplňující soutěžní otázku. V případě více správných odpovědí na soutěžní otázky, než je počet výher, je rozhodující termín odeslání registračního formuláře.

V případě, že žádný ze soutěžících nezodpoví doplňující soutěžní otázku správně, stává se výhercem soutěžící, který na doplňující soutěžní otázku odpověděl co nejblíže správné odpovědi. Podle odpovědí na doplňující soutěžní otázku se následně určí pořadí umístění výherců v soutěži.

Výherce budou kontaktován e-mailem do 30 dnů od konce soutěže. Ceny budou soutěžícímu zaslány na poštovní adresu, kterou zadali do soutěžního formuláře.

zdroj: money.cz

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Naučte se konečně mluvit: 5 základních pravidel

Práce z domova: Jak pomůže vám a jak zaměstnavateli?

10 kroků k úspěchu: Co musíte udělat a čeho se vzdát

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama