reklama

Soutěž: Wellness zážitek pod stromeček

Jestli chcete letos vánočním dárkem opravdu potěšit a zaujmout vaši drahou polovičku nebo rozmazlit rodiče, vyzkoušejte wellness zážitek!

Foto: Žena

Jestli chcete letos vánočním dárkem opravdu potěšit a zaujmout vaši drahou polovičku nebo rozmazlit rodiče, vyzkoušejte wellness zážitek!

Vydejte se ještě před Vánoci do některého wellness center Infinit, kde si můžete vybírat z nepřeberného množství zážitků a procedur. Můžete se zde nechat hýčkat při relaxačních a exotických masážích, během privátní relaxace v sauně či whirlpoolu nebo v saunové světě.

Vybírat můžete také z široké nabídky wellness pobytů na zámku či u Brněnské přehrady, které mohou skvěle posloužit jako ideální dárek pro manžela, přítele nebo maminku s tatínkem. Zakoupením dárkových poukazů přitom jistě potěšíte i babičku nebo si šplhnete u tchyně.

V centrech Infinit na vás vždy čeká ochotný personál, který poradí s výběrem a doporučí ty nejlepší služby pro vás i vaše blízké. Snadno se tak vyhneme přeplněným obchodním centrům, stresu a nervozity z toho, co vybrat pořídit k Vánocům.

Dárky vyberete v klidu a pohodlí domova

Výhodou je, že pokud nestíháte zajít na některou z poboček v Praze či Brně, můžete si dárkový poukaz vybrat v klidu a pohodlí domova online na e-shopu infinitdarky.cz. Poukaz si pak můžete nechat poslat až domů nebo si ho sami na poslední chvíli vytisknout.

Přesvědčte se sami, wellness centra Infinit v Praze a Brně jsou doslova stvořená pro tolik potřebný odpočinek, který můžete letos darovat pod vánoční stromeček formou dárkových poukazů nebo dárkové karty Infinit s přednabitým kreditem.

Komerční článek

Melanie slaví 50 let. Tady jsou její největší maléry v úřadu první dámy USA | Video: Reuters, Associated Press
reklama
reklama
reklama