reklama

Soutěž: Vyhrajte tři sady nádobí Jamieho Olivera

Jamie Oliver, snad nejznámější kuchař planety, známý též jako "šéfkuchař bez čepice", vyrábí a prodává vlastní sadu exkluzivního keramického nádobí. A tři z nich teď můžete vyhrát i vy!

Foto: albert.cz

Jamie Oliver, snad nejznámější kuchař planety, známý též jako "šéfkuchař bez čepice", prodává vlastní kolekci exkluzivního keramického nádobí. A tři z nich teď můžete vyhrát i vy!

Nádobí Jamieho Olivera vyniká prvotřídní kvalitou a luxusním designem. Je vysoce odolné vůči poškrábání, zároveň je vhodné do myčky a mikrovlnné trouby.

Vyhrajte 3 kolekce nádobí Jamieho Olivera

Stejně jako je toto nádobí funkční, tak je i krásné. Díky svému modernímu designu s asymetrickým vzorem vln působí neformálním, nadčasovým dojmem. Lze ho také skvěle kombinovat s ostatním nádobím různých tvarů, barev a velikostí.

Každá kolekce nádobí zahrnuje sadu talířů pro 4 osoby (tzn. 4x mělký, 4x hluboký a 4x malý talíř) a velkou mísu.

Slevu na exkluzivní keramické nádobí z kolekce fenomenálního kuchaře Jamieho Olivera můžete také získat za nákupy v supermarketech a hypermarketech Albert, až do 29. července 2014. Více se o slevové akci dozvíte ZDE.

Soutěžit můžete hned!

Stačí správně odpovědět na následující otázky. Soutěž probíhá od 23. května 2014 (00:00 hod.) do 8. června 2014 (23:59 hod.). Více o podmínkách se dozvíte v pravidlech soutěže.

Nápovědu k první a druhé soutěžní otázce najdete ZDE

Nápovědou k poslední otázce je počet soutěžících v soutěži  "Valentýnská soutěž: Vyhrajte zájezd či wellness pro dva", který byl 3711.

Výhercem se stanou tři z vás...

...kteří se soutěže zúčastní v souladu s pravidly, odpoví správně na soutěžní otázku i doplňující soutěžní otázku. V případě více správných odpovědí na soutěžní otázky, než je počet výher, je rozhodující termín odeslání registračního formuláře.

V případě, že žádný ze soutěžících nezodpoví doplňující soutěžní otázku správně, stává se výhercem soutěžící, který na doplňující soutěžní otázku odpověděl co nejblíže správné odpovědi. Podle odpovědí na doplňující soutěžní otázku se následně určí pořadí umístění výherců v soutěži.

Výherci budou kontaktováni e-mailem do 30 dnů od konce soutěže. Ceny budou soutěžícím zaslány na poštovní adresu, kterou zadali do soutěžního formuláře.

 


  

 

Potřebujeme poznat sami sebe. Při meditaci se vynořují bolesti a zranění, říká Bob | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama