reklama

Soutěž: Vyhrajte skvělé ceny s novým Centrem Černý Most

Svátek luxusu i nakupování, zábavy, příjemné relaxace i gurmánské zážitky z říše snů, to vše pod jednou střechou? Dočkáte se již brzy...

Foto: necoseotevira.cz

Již v pátek 22. března otevře své brány nové Centrum Černý Most, které nabídne pod jednou střechou dosud nevídaný mix komfortního nakupování, skvělé zábavy, příjemné relaxace i jedinečných gurmánských zážitků.

Návštěvníci se mohou těšit na více než 160 obchodů, zábavní a relaxační zóny nebo interaktivní herní plochy pro děti. To vše v prostoru, jemuž vévodí unikátní design interiérů i exteriérů.

Při této příležitosti jsme pro vás připravili soutěž o exkluzivní ceny, které do soutěže věnovaly právě obchody a značky zastoupené v novém Centru Černý Most.

Skvělé ceny můžete vyhrát přímo ZDE >>

Co můžete vyhrát?

  • Balíček luxusní pánské kosmetiky od Parfumerie Douglas
  • Balíček komplexní péče o zuby a svěží dech v podání švýcarské bělicí dentální kosmetiky Swissdent od společnosti Profimed.
  • 3x voucher na nákup francouzské módy v obchodě Minelli
  • Luxusní depilátor Rowena Derma perfect z obchodu Home & Cook
  • 2x sluneční brýle do ceny 1500,- Kč dle vlastního výběru od Grand Optical

Získejte věrnostní kartu a ušetříte!

Pro věrné zákazníky, kteří se do Centra Černý Most budou rádi vracet, je připraven také jedinečný věrnostní program.

Ten členům nabídne výhodné slevy i nadstandardní služby jako například bezplatné poradenství stylistky, osobní chůvu, šatnu zdarma nebo pomoc shopping asistenta, jenž zákazníkům odnese tašky do vozu zdarma. A to už stojí za to, co říkáte? Do věrnostního programu se můžete přihlásit už nyní přímo zde! Svou věrnostní kartu si poté vyzvednete na infostáknu přímo v centru.

Těšte se i na doprovodný program

U příležitosti otevření proběhne od pátku 22. března až do neděle 24. března, vždy od 10 do 20 hodin, speciální doprovodný program.

Vystoupí například oblíbená hudební skupina Charlie Straight a pro děti bude připraveno malování na obličej, bublinář, divadlo i řada soutěží. V průběhu celé otevírací doby mohou zákazníci navíc využít lákavých slev a mimořádných nabídek prodejen.

Další informací naleznete také na www.centrumcernymost.cz.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Inspirace z Paříže: Kůže, řetězy i pastelové barvy

Jakub Polanka: Navrhoval jsem pro typické české muže

5 erotických románů, které stojí za hřích


 

Girstlová: Mnoho rodičů udělalo z dětí manažery čehokoliv. Umět řemeslo je hodnota | Video: Daniela Písařovicová
reklama
reklama
reklama