reklama

SOUTĚŽ: Vyhrajte luxusní notebook a další skvělé ceny!

Naše soutěže vás baví, a tak jsme pro vás přichystali další - plnou úžasných i luxusních cen. Vyhrajte moderní designový notebook, tříměsíční jazykový kurz či kurz profesionálního fotografa.

Foto: Profimedia.cz

Naše soutěže vás baví, a tak jsme pro vás přichystali další - plnou úžasných i luxusních cen. Vyhrajte moderní designový notebook, tříměsíční jazykový kurz, či kurz profesionálního fotografa.

Pokud nás čtete, tak jistě víte a znáte naše testy, které vám na stránkách Žena.cz pravidelně pro zábavu přinášíme. Z každého z nich jsme namátkou vzali jednu otázku a dali vám tak šanci snadno vyhrát některou z níže uvedených cen.

Pohodlně se usaďte, uvolněte se, ale zároveň se trochu soustřeďte. Stačí, když odpovíte na našich 10 otázek a na konec si tipnete, kolik soutěžících se celkem zúčastní této soutěže.

1. cena

Hlavní cenou je ultramoderní, designový ultrabook Lenovo IdeaPad U300s.

2. cena

Certifikovaný  kurz v trenérské škole FIT PRAHA.CZ . Kurz je akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Výuka probíhá pod vedením zkušených  instruktorů, délka kurzu je dva měsíce ( 151 hodin).

3. cena

Tříměsíční kurz angličtiny s rodilými mluvčími i českými lektory ve společnosti Angličtina Praha. Výuka je zaměřená na praktickou znalost jazyka. Už se vám tedy nikdy nestane, že byste byli zaskočeni. Domluvíte se za všech okolností a ztratíte ostych.

4. cena

Staňte se zkušeným fotografem! Kurz v profesionálním a plně vybaveném ateliéru Petra Nuce na Letenském náměstí.  Naučíte se vše potřebné, zdokonalíte se v používání vaší digitální zrcadlovky, poodhalíte taje ateliérového focení a dokonce si sami vyzkoušíte focení s profesionální modelkou.

5. - 14. cena 

10 odborných publikací na rúzná témata.

Soutěžit můžete hned!

Stačí správně odpovědět na následující otázky a ceny můžou být vaše. Soutěž probíhá od 5. března 2012 00:00 hod. do 18. března 2012 23:59 hod. Více o podmínkách se dozvíte v pravidlech soutěže.

Nápovědou k poslední otázce je počet soutěžících v soutěži "Přivítejte jaro krásná" na Žena.cz , který byl 5014.

Výhercem se stane 14 z vás...

... kteří se soutěže zúčastnili v souladu s pravidly, správně odpoví na znalostní otázky a jejich odpověď na doplňovací otázku bude nejblíže skutečnému počtu soutěžících. V případě více správných odpovědí na doplňovací otázku rozhoduje čas odeslání registračního formuláře.

Výherci budou kontaktováni e-mailem do 30 dnů od konce soutěže. Výhry budou odeslány elektronicky.

Přejeme vám hodně úspěchů a hlavně pohodu. Vaše redakce Žena.cz

 

Skrytý poklad naproti Národnímu divadlu. Interiér Akademie věd je impozantní | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama