reklama

Soutěž talentů Naživo jde do finále

Navštivte galerii Harfa a užijte si soutěž talentů Naživo!

Foto: Reuters

Chcete o víkendu zažít něco originálního nebo se někam schovat před horkem a úmornými slunečními paprsky? Vydejte se do galerie Harfa na soutěž Naživo!

Soutěž talentů Naživo bude brzy znát svého vítěze, který získá neuvěřitelných 25 tisíc korun. Talenty budou vybírat známé osobnosti a určitě se nebudete nudit.

Soutěž talentů Naživo

Z předchozích tří kol se do finále probojovalo celkem 12 účinkujících z toho 9 jich vybrali diváci a tři jsou divokými kartami Galerie Harfa. Všechny talenty jsou vyrovnané a v porotě usednou hvězdy jako herečka Mahulena Bočanová, moderátorka Michaela Ochotská a tanečník Yemi A.D. Finále bude moderovat Leoš Mareš.

Kdy a kde

Již tuto sobotu 23. června od 15. hodin proběhne finále soutěže Naživo, kdy vítěz získá 25 tisíc korun. Akce se koná v Galerii Harfa. Cenu vítěz obdrží od Intersparu. Stejně tak dostane šanci se probojovat do showbyznysu. Vítěz od diváků obdrží také dost peněz - 10 tisíc korun od Automyčky Express.

Finalisté

A. dance company - taneční skupina

Shoupy - zpěv

K-dance-company - taneční skupina

Jan Nezval alias Johny - drums show

Aerobic Show - aerobic show

Sabina Olijve - zpěv

Taneční studio Crabdance - tanec

Circle Circus - žonglování

Out Of Bounds - tanec

Veronika Mertová - zpěv

David Bouša alias David Star - zpěv

Michal Beneš - zpěv

Skrytý poklad naproti Národnímu divadlu. Interiér Akademie věd je impozantní | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama