reklama

Soutěž pro ženy: Vyhrajte proměnu od profesionálů!

Vždy, když vyhlásíme soutěž o čtenářskou proměnu, strhne se lavina zájmu. Každá druhá žena má zájem se alespoň jednou zkusit proměnit, oddat se péči profesionálního kadeřníka, vizážisty, stylisty i fotografa.Jedna taková soutěž je tu právě teď pro vás!

Foto: aichi.cz

Případy, kdy nelze zařadit modelky do soutěže:

  • vlasy nesmí být obarveny na černo
  • vlasy nesmí být obarveny henou, nesmí mít velmi krátký střih
  • vlasy nesmí být upraveny chemickou preparací (trvalá) ani být prodloužené

Upozorňujeme, že náklady na dopravu a případné ubytování pořadatel soutěže nehradí.

Vždy, když vyhlásíme soutěž o čtenářskou proměnu, strhne se lavina zájmu. Každá druhá žena má zájem se alespoň jednou zkusit proměnit, oddat se péči profesionálního kadeřníka, vizážisty, stylisty i fotografa.

A jedna taková soutěž je tu právě teď pro vás! Vítězka naší soutěže se zúčastní finále 11. ročníku mezinárodní kadeřnické  soutěže Art Image Change International (AICHI) jako modelka.

Co je to AICHI?

Soutěž, určená českým a zahraničním kadeřníkům, kteří zde mají jedinečnou příležitost získat cenné zkušenosti, představit odborné i široké veřejnosti svou práci, a v neposlední řadě také prosadit své jméno. A soutěž AICHI je také úžasná přehlídka kadeřnického umu a jeho výsledku - tedy těch nejneuvěřitelnějších kadeřnických proměn žen.

Láká vás to? Podívejte se na další finalisty soutěže AICHI

Můžete i hlasovat pro jeden z týmů... Podstatou soutěže je kompletní změna image modelek v souladu s aktuálními trendy. Inspirace trendy roku 2013 je také podmínkou a hlavním kriteriem pro hodnocení proměn. Soutěžit mohou jednotlivci nebo maximálně tříčlenné týmy (kadeřník, vizážista, stylista).

Naše kolegyně Lucie vyzkoušela proměnu na vlastní kůži:

Líbí se vám proměny? Chcete si užít takovou proměnu i vy? SOUTĚŽTE S NÁMI!

O co můžete soutěžit?

Účast na finále 11. ročníku mezinárodní kadeřnické AICHI. Budete stát modelem nejlepším kadeřníkům a stylistům v oboru. Podstoupíte zdarma proměnu a získáte tak nezapomenutelný zážitek z velké kadeřnické show. Odměnou vám budou cenné rady profesionálů i fotografie před a hlavně po proměně. Podmínky, které by měla soutěžící splňovat si přečtěte vlevo nahoře.

Jak soutěžit a vyhrát?

  1. Do 19. srpna 2013 pošlete na náš email [email protected] civilní fotografii (nezapomeňte, že jde především o vlasy), do předmětu uveďte heslo: PROMĚNA.
  2. Připojte max. 10 vět o tom, proč právě vy byste se měla stát výherkyní proměny.
  3. Nezapomeňte uvést váš věk i kontaktní údaje - plnou adresu a telefon.

Odborná porota Bomton si vybere jednu z vás, která se zúčastní finále mezinárodní kadeřnické soutěže AICHI. Finále AICHI 2013 se koná v sobotu 5. října 2013 od 20 hod. v Incheba Aréně.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Proměna Jany (33): Přítel mě vůbec nepoznal

Barbora Poláková: Možná se mi podaří ten mozek zastavit

Je mi padesát - jsem už úplně odepsaná?

Tereza Těžká: Je nás pět, mám třikrát víc lásky i trápení. Je mýtus, že nežárlíme | Video: DVTV, Daniela Písařovicová
reklama
reklama
reklama