reklama
 

Show Jana Krause ve znamení Richarda Genzera!

Jan Kraus ve své show tentokrát sáhl mezi řady bavičů a spisovatelů. Pojďte se s námi podívat blíže na jeho odvážné hosty.

Jan Kraus - promo foto 2012
Jan Kraus - promo foto 2012 | Foto: TV Prima

V roli hostů premiérového dílu Show Jana Krause, který můžete sledovat na Prima family již tento pátek, se vystřídají čtyři osobnosti, bavič Richard Genzer, herecká dvojčata Viola a Sandra Černodrinské a spisovatel Jan Domabyl.

Jako první na rudou pohovku usedne bavič, herec, moderátor a bývalý tanečník Richard Genzer, který patří mezi nejvýraznější tváře české televizní zábavy posledních let.

Bývalý manžel zpěvačky Lindy Finkové se několik sezón objevoval po boku Michala Suchánka v pořadu Tele Tele. Dnes spolu s ním, Ondřejem Sokolem a Igorem Chmelou tvoří čtyřku, která si diváky získala ztřeštěným humorem a improvizačním uměním v pořadu Partička.

Krásné sestry z Rafťáků v Show Jana Krause

Hned po Richardu Genzerovi se v rozhovoru s Janem Krausem v Divadle Archa, kde se Show Jana Kruase pravidelně natáčí, představí herecká dvojčata Viola a Sandra Černodrinské. Svou dosud životní roli prožily společně ve filmu Rafťáci, nyní v dospělosti vystupují i sólově. 

Za své role dvojčat získaly přezdívku české sestry Olsenovy. I v rozhovoru s Janem Krausem ukázaly obě svou spontánnost a nezadržitelný temperament.

Jan Kraus pozval do své show odborníka na sushi - čtěte ZDE >>

Violu jste mohli zaznamenat také ve filmu Don´t Stop režiséra Richarda Řeřichy, Sandra si zahrála ve snímku Můj vysvlečený deník režiséra Martina Dolanského. V současné době můžete obě vidět například ve hře Tetování, kterou má v repertoáru pražské Divadlo v Celetné.

Nejstarší tanečník na Plese v Opeře

Čtvrtou osobností, kterou si Jan Kraus do své show pozval, je Jan Domabyl. Třiadevadesátiletý bonvián, bývalý úspěšný podnikatel, který prožil většinu života v Austrálii a před pár lety se vrátil do rodných Čech.

Domabyl je autorem knihy s názvem Sběratel sexu a chlubí se velkými životními zkušenostmi s mnoha partnerkami. Dodnes žije aktivním společenským životem a účastní se například tradičních Plesů v Opeře, kde mu patří neoficiální titul nejstaršího tanečníka.

Na otázku, jak se udržuje vitální, odpoví urychleně: " Jím, když mám hlad, a nemám rád ovoce ani zeleninu. Spím, kdy chci a nikdy jsem nepil alkohol."

Kromě toho, že zakládal seznamovací agentury, masážní salóny a nevěstince, rozjel během své kariéry také noviny a financoval fotbal či divadlo. Podívejte se, jak se žije ve svazku rodinném, kde se tolerují nekonečné zkušenosti s milenkami.

Show Jana Krause s Richardem Genzerem, Violou a Sandrou Černodrinskou a Janem Domabylem můžete vidět v premiéře na TV Prima v pátek 22. února ve 22:20.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Pátek přináší nové díly pořadu Show Jana Krause

Milion korun získaly děti. Kdo byl dárcem?

Hubnutí je stres, nejdřív řešte psychiku, říká lékařka

 

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama