reklama
 

Show Jana Krause přivítá i Andreu Hlaváčovou

Jan Kraus si do svého pořafu na Prima Family pozval další tři zajímavé hosty. Víme, kdo to bude!

Zpěvák Tomáš Klus v talk show Jana Krause
Zpěvák Tomáš Klus v talk show Jana Krause | Foto: TV Prima

Jan Kraus je známý svými všetečnými otázkami, kterými se snaží z hostů vymámit nějakou zajímavou informaci. Svoji talkshow Show Jana Krause dělá zábavnou formou a se vkusem.

Show Jana Krause můžete sledovat každý pátek na Televizi Prima po 22. hodině. Tentokrát do pořadu přijali pozvání Saša Rašilov, Andrea Hlaváčková a Ada.

O show

Show Jana Krause je klasickou talk show, kterou mají lidé rádi. Jan Kraus si do pořadu pozve tři zajímavé hosty z oblasti umění, herectví, modelingu, politiky a jiných zajímavých profesí. Třetím hostem nebývá známá osobnost, ale člověk se zajímavým povoláním, koníčkem nebo činem.

Kdo přijde 30. listopadu

Prvním hostem je Saša Rašilov. Známy divadelní a filmový herec, který je stálým členem souboru Cyrano z Bergeracu, Dobrý člověk ze Sečuanu, Lakomec a Naši furianti. Druhým hostem je Andrea Hlaváčková. Známá tenistka a stříbrná olympionička se specializací na čtyřhru. Posledním hostem je Ada, autorka blogu Módní peklo, která nemilosrdně tepe do módního stylu Čechů a Češek.

Show Jana Krause

Show Jana Krause můžete sledovat dnes na Prima family po 22. hodině. Show se natáčelo v Divadle Archa a jako doprovodná kapela hraje Kapela Davida Krause.

 

 

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama