reklama

Show Jana Krause poctí svou návštěvou Ruda z Ostravy!

Nevíte, co s pátečním večerem? Sledujte Show Jana Krause a jeho hosty: Michala Kavalcika alias Rudu z Ostravy, Soňu Kodetovou a Bambasovi, majitele psí školky.

Jan Kraus - promo foto 2012
Jan Kraus - promo foto 2012 | Foto: TV Prima

Show Jana Krause je stálicí na televizním programu. Blíží se pátek a s ním i talk show. Do pořadu zavítá Michal Kavalcik alias Ruda z Ostravy, Soňa Kodetová a majitelé psí školky s wellness službami pro domácí mazlíčky.

Michala Kavalcika budete znát spíše pod pseudonymem Ruda z Ostravy. Fenomenální chachar, je v reálném životě hercem, zpěvákem a moderátorem. Vystudoval Ostravskou konzervatoř. V současné době ho můžete vidět v muzikálu Cikáni jdou do nebe nebo v pořadu Na stojáka!

Ty a já na miskách vah, napsala manželka Jiřího Kodeta

Jako první do studia před Rudou z Ostravy zavítá Soňa Kodetová, která při příležitosti nedožitých pětasedmdesátých narozenin jejího muže, herce Jiřího Kodeta, napsala svou druhou knihu s titulem "Ty a já na miskách vah".  Posledních dvacet let pracuje v komunální politice. Po smrti manžela vystudovala vysokou školu a založila Klub třetího tisíciletí, jehož programem je celoživotní vzdělávání.

Čtěte také: Show Jana Krause: Předváděcí akce pro seniory a Sparta!

"Kniha je takový pomyslný dárek tam někam nahoru, odkud nás manžel určitě pozoruje. Myslím, že by měl radost, kolik jeho přátel se na křtu sešlo a věnovalo mu vzpomínku. To byl nejhlavnější důvod, proč jsem knihu psala," říká. 

Psí školka s wellness pobytem

Ondřej Bambas a Markéta Bambasová jsou majitelé psí školky, která kromě hlídání nabízí pejskům program v podobě psí klouzačky, wellness, kontakt po skypu s majitelem nebo ukolébavky určené přímo pro psy.

Své klienty lákají na spoustu legrace. Na vaše mazlíčky bude čekat celodenní program. Přijedou si pro ně vlastním autobusem až domů a objednají pejskovi privátní pokoj s televizí a vyhřívanou podlahou. Wellness služby provádí specialisté na péči pro psy. Nabízí aromaterapie a audioterapie. Vrcholem všeho je salon krásy, kde vaše čtyřnohé kamarády čeká koupel, stříhání, vyčesávání nebo lakování drápků či barvení srsti.

Premiérový díl třetí série Show Jana Krause můžete vidět v pátek 26. dubna ve 22:15.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Naučte se míchat tatarák v Show Jana Krause

Pánové, chcete vypadat dobře? Zkuste styl 30. let

Nejlepší Bond v historii: Daniel Craig. Souhlasíte?

 

 

 

 

Dvořák může vést ČT jen pár měsíců. Policie byla psychologické divadlo, říká Rožánek | Video: Michael Rozsypal
reklama
reklama
reklama