reklama

Show Jana Krause navštíví kosmetička nebožtíků a Mareš

Show Jana Krause představí hosty. Těšit se můžete i na Leoše Mareše a kosmetičku nebožtíků.

Jan Kraus - promo foto 2012
Jan Kraus - promo foto 2012 | Foto: TV Prima

V další Show Jana Krause se představí Leoš Mareš, bývalá herečka Michaela Kudláčková a kosmetička z pohřební služby Helena Šulíková.

Jako první usedne do křesla Leoš Mareš, jeden z nejpopulárnějších českých moderátorů proslavený díky soutěži SuperStar nebo svému dlouholetému účinkování na rádiu Evropa 2, kde perlí po boku Patrika Hezuckého a Lucie Šilhánové.

Jan Kraus s Marešem probral jeho nedávnou rvačku, erotické video, které měl údajně natočit se svou partnerkou, i jeho současné pracovní aktivity.

Jak žije dětská filmová hvězda Michaela Kudláčková

Někdejší dětská filmová hvězda se nyní věnuje věštbě. Uvidíme, jak se matka čtyř dětí vypořádá s všetečnými otázkami Jana Krause. V pořadu představí svou knihu s názvem Jak se modlí čarodějky. Prozradí něco více o ženské intuici, kterou podle ní disponují všechny ženy a je velmi užitečná právě k věštění.

Diváci si Michaelu Kudláčkovou mohou vybavit například z filmu My všichni školou povinní. Dnes se věnuje internetovému magazínu Popelky.cz, učí tarot a vykládá budoucnost. Kouzla na přičarování lásky prý umí, ale nepoužívá je.

Do Show Jana Krause dorazí kosmetička nebožtíků

Posledním hostem show bude Helena Šulíková, která je thanatopraktik neboli balzamovač nebožtíků. Jen dvě osoby mohou provádět kosmetické úpravy nebožtíků a jednou z nich je právě ona.

Pracuje v rodinné firmě pohřebního ústavu v Litoměřicích. A co je cílem balzamovače? Něco jako "lehký úsměv spící babičky", nalíčené rty či alabastrová pleť a vyfoukané vlasy. Jednou z metod make-upu je klasické použití airbrush.

Šulíková dokonce absolvovala kurz rekonstrukce obličeje v USA. "V Americe jsme se učili dávat dohromady obličeje, které jsou zničené. Může se to zdát jako zbytečnost, ale když někdo spáchá sebevraždu skokem z pátého patra, tak je jasné, že obličej není úplně bez chyby."

Premiéru dalšího dílu třetí série Show Jana Krause můžete sledovat v pátek 8. března od 22.20 na Prima family.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

18 nejzajímavějších kočičích plemen: Vyberete si?

Lidé jsou prolezlí červy. Způsobují i rakovinu

Test: Umíte uvařit dětem?

 

Bojíme se dělat v angličtině chyby. Z ministrů mi bylo smutno, říká učitel Broňa | Video: Daniela Písařovicová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama