reklama

Seznamte se! Hotel Paradise a Nikol Trojanová

Nejdelším pobytem v nové reality show Hotel Paradise se může pochlubit Nikol Trojanová

Hotel Paradise - Martina Gavriely
Hotel Paradise - Martina Gavriely | Foto: TV Prima

Prima love se rozhodla, že zkusí potěšit své diváky novou reality show Hotel Paradise. Jde o soutěž plnou intrik, vztahů, sexu a pomluv. Co by soutěžící v Hotelu Paradise neudělali pro výhru 50 tisíc eur.

Hotel Paradise je umístěný do Dominikánské republiky. Luxusní hotel si mohou soutěžící užívat zcela zdarma. Reality show Hotel Paradise můžete sledovat od pondělí do pátku ve 22:15 hodin na Prima Love. Soutěží provází moderátorka Martina Gavriely. Představujeme vám Nikol Trojanovou, účastnici Hotelu Paradise, která je v soutěži od samého začátku.

Osobnost Nikol Trojanové

Nikol je drobné postavy. Jejích 167 centimetrů z ní dělá jednu z nejmenších dívek v Hotelu Paradise. Jednadvacetiletá animátorka žije v Praze. Své partnery loví na světle hnědé vlasy a zelenohnědé oči. Podle dotazníku, který vyplnila před vstupem do soutěže, se může pochlubit třemi vážnými vztahy a šesti zlomenými srdci. V reality show Hotel Paradise je už delší dobu v páru s Nikolou Cigolinovem.

Chcete Nikol udělat radost? Kupte jí gumové medvídky

Pokud se s Nikol Trojanovou potkáte v baru, zcela jistě bude v ruce držet Mojito nebo ji přistihnete, jak si vychutnává steak a hranolky. Nejvíce ale dává přednost české kuchyni. Když vás Nikol pozve domů, pustí nejspíš Lady Gaga nebo song Rain over me od Marca Anthonyho a Madonny písničku Like a prayer. V případě, že pořádá dámskou jízdu, přepne televizní program na seriály Dexter, Big Bang Theory nebo na Zoufalé manželky a nakoupí hromadu gumových medvídků.

Ani sportu se nevyhýbá. Ráda tancuje a to obzvlášť hip hop nebo RNB. Pokud se Nikol vydá na nákupy, nejčastěji bude mít na sobě top a k tomu slušivé legíny v barvě fialové nebo růžové. V nákupním centru útočí převážně na obchody s oblečením, kosmetikou a s DVD. Na dovolené u moře si pročítá časopis Maxim, nebo se vrací k oblíbené knize od Karla Čapka R.U.R. Její tajný sen je vyhrát Oscara za hlavní ženskou roli nebo za scénář.

Na koho má Nikol políčeno?

V případě, že chcete Nikol pozvat na rande, měli byste mít dlouhé tmavé vlasy a modré nebo zelné oči. Určitě ji zaujme chlap, který je hodně vysoký přes 180 centimetrů. V oblékání dává přednost mužům, kteří nosí sportovní eleganci, rifle, tričko a k tomu sako. Budoucí partner by měl být určitě sexy a romantický typ. Nikol má ráda "výrobce problémů" se smyslem pro vášeň. Chce se opřít o pořádného chlapa, který ji umí rozveselit, ale zároveň řešit věci z vážnou tváří.

 

 

Chystá vláda super úřad na sledování lidí? Je to klíč k řešení epidemie? | Video: Martin Veselovský, DVTV
reklama
reklama
reklama