reklama

Sezname se s Nikolou Cigolinovem! Hotel Paradise

Hotel Paradise je reality show, kterou můžete sledovat na Prima Love každý večer. Představujeme soutěžícího Nikolu Cigolinova!

Foto: Reuters

Televize Prima před nedávnem rozjela novou reality show Hotel Paradise. Do luxusního hotelu se nastěhovali mladí lidé, aby soutěžili o výhru v hodnotě 50 tisíc eur. Reality show probíhá v hotelu Casa Alegre v Dominikánské republice a divácky nejoblíbenějším soutěžícím je zatím Nikola Cigolinov.

Moderátorka Martina Gavriely každý týden vyřazuje spolu s ostatními soutěžícími vždy osobu, kterou si nikdo nechce vzít do páru. Nikolu Cigolinova zatím odchod domů z reality show Hotel Paradise určitě nečeká. Od začátku se Nikola spřátelil hlavně s Nikol Trojanovou.

Seznamte se s Nikolou Cigolinovem

Pohledného Nikolu Cigolinova jistě nepřehlédnete. Měří 182 centimetrů a se svými 31 lety patří mezi nejstatnější účastníky soutěže. V současné době pracuje v Košicích jako OSVČ. Jeho tmavě hnědé vlasy a modrozelené oči nedoplňují žádné brýle. Nikola je věřící, a když vám bude psát dopis, určitě si vloží tužku do levé ruky. Jako na jediném ze soutěžících na Nikolovi v hotelu neuvidíte tetování, které nechce.

Tajnosti Nikoly Cigolinova

Nikola je milovníkem akčních filmů s Robertem de Nirem, při kterých nejčastěji popíjí Coca-Cola light nebo s kamarády bílý rum. Nejčastěji ho zahlédnete v modré nebo zelené barvě a v případě, že mu budete chtít darovat dárek, sáhněte po značkách Armani Exchange, Sony nebo Apple.

V uších Nikolovi nejčastěji zní písnička Just a dream od Nelly nebo hudební skupina David Guetta. V případě, že ho nezastihnete ve fitness, na plavání nebo na horách, bude jistě někde na dobrém steaku nebo v italské restauraci. Při relaxování u něj nejčastěji najdete čokoládu, knihu Art of War nebo časopis Muscle and Fitness.

Na co sbalit Nikolu Cigolinova?

U partnerky je mu jedno, jakou má barvu vlasů, ale musí mít pěknou tvář. Stejně tak se podívá do jakékoliv barvy očí, ale musí být v menší výšce než jeho 182 centimetrů. Styl oblékání by měla mít na první pohled pěkný s vlastností sexy roztomilé dívky. Nikola dbá na přirozenost a věrnost. V žádném případě budoucí partnerka nesmí být nudná a expresivní.

Prokop: Lidí, kteří nechtějí žádná opatření, je málo. Roušky jich odmítá pár procent | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama