reklama
 

Seriál Dallas je tu! Sledujte ho na Televizi Nova

Sledujte nové osudy a historii rodiny Ewingu v seriálu Dallas

Foto: tn.nova.cz

Televize Nova se vrhla do odvážného kroku a připravila svým televizním divákům překvapení. Na obrazovky vpustila nové díly seriálu Dallas.

Sledujte od ledna nové osudy rodiny Ewingů, která se po dvaceti letech vrací na obrazovky Televize Nova. Uvidíte slavného Bobbyho Ewinga i krásnou Sue Ellen.

O seriálu

Kultovní seriál opět ožívá. Čekají vás nové osudy, nove intriky a boje o moc, při kterých nebudou chybět ani známe postavy jako JR., Bobby nebo Sue Ellen. Příběh se soustředí na potomky rivalů bratrů J.R. a Bobbyho Ewingow. John Ross je přesnou kopií svého otce. Miluje naftu, peníze a chamtivost. Christopher se podobá Bobbymu. Víc ho baví udržování ranče Southfork tak, jako jeho otce a babičku Miss Ellie.

Postavy

Kromě Bobbyho, kterého představuje herec Patric Duffy, se v seriálu objeví J.R. v podání herce L. Hagmana a Sue Ellen, kterou hraje Linda Gray. Herce doplní známé postavy Ray Krebbs, Lucy Ewing a Cliff Barnes. Každý díl trvá 45 minut. Čeká nás celkem 10 dílů v režii Michaela M. Robina.

Tv Nova a seriál Dallas

Legendární sága mocného rodu Ewingů se po dvaceti letech vrací na obrazovky. Televize Nova přinese v lednu 2013 novou sérii fenomenálního seriálu Dallas, který změnil svět. Brány ranče Southfork se otevřou a zdánlivě ukončené staré spory znesvářených bratrů se rozhoří. Poznáte převážně novou generaci klanu Ewingů, která bude plynu pokračovat v letité rodinné válce.

Seriál Dallas a celé bláznění rodiny Ewingů můžete sledovat každé úterý a čtvrtek ve 20:20 na Televizi Nova.

 

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama