reklama

Se seriály se roztrhl pytel. Kdo v nich září?

Prohlédnout galerii
Foto: Česká televize

Zdá se, jakoby se všichni filmoví i televizní tvůrci shodli na tom, že v seriálech je síla, a tak je na začátku roku televize plná seriálů a v dalších měsících to nebude jinak. Ovšem nenechte se mýlit - oproti místním zvyklostem jde o seriály nadmíru kvalitní.

Objevují se v nich totiž snad všechny velké hvězdy českého filmu od Ivana Trojana přes Ondřeje Vetchého až po Annu Geislerovou. A jinak to není ani u těch, kdo tyto série vytvářejí, vždyť svůj první seriál letos představí i Jan Hřebejk.

A protože jsme malá země s malým počtem hereckých hvězd a osvědčených jmen, někteří herci se dokonce objeví v hned několika seriálech najednou. Možná se vám tedy při sledování jednotlivých epizod casto stane, že vykřiknete: "Hele, to je zase von!" Není to ale nic proti ničemu.

Čtěte také: Svobodný, bezdětný Leonardo DiCaprio: Může za to máma?

Skoro by se chtělo říct, že současný český seriál dosáhl stejných kvalit jako současný český film. A pokud to stejnou cestou půjde dál, možná že seriál filmy dokonce předčí. Filmová kvalita totiž u nás už dávno není to, co bývala...

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Vlk nebo beránek? Leonardo DiCaprio je mamánek

Nymfomanka Charlotte Gainsbourg: Jaká je ve skutečnosti

Jak vyčistit televize, monitory a klávesnice. Poradíme

reklama
reklama
reklama