reklama

San Pellegrino? Nová luxusní minerálka

Slavnostní uvedení nové edice minerální vody San Pellegrino sparkles with Bulgari je už za námi, ale další tři měsíce, kdy bude tato exkluzivní edice k dostání i v České republice, jsou teprve na začátku

limitovaná minerálka
limitovaná minerálka | Foto: Asper.pr

Až do prosince si ve vybraných pražských restauracích můžete objednat  minerálku S.Pellegrino - tentokrát už ve zbrusu novém designu. Celosvětová společná tour značky minerální vody San Pellegrino a Bulgari zamířila i do České republiky a přinesla s sebou limitovanou edici lahví San Pellegrino, které nyní zdobí etiketa v designu Bulgari. Kultovní šperk z úspěšné kolekce Bulgari Vintage z toku 1965 nyní „nosí" zlatožlutá etiketa ikonické lahve S.Pellegrino.

Kde si ji budeme moci objednat? Mezi „vyvolené" byly vybrány například tyto restaurace: Aromi, Aldente, Allegro ve Four Seasons,  Da Emanuel, Kogo Slovanský dům, La Finestra a Zlatá Praha hotelu Intercontinental.

San Pellegrino přezdívané také „šampaňské mezi minerálními vodami" vyvěrá z termálního pramene na úpatí Dolomit, čnějícího nad řekou Brembo v Italských Alpách. Jméno pramen převzal od mučedníka a křesťanského biskupa v roce 1250. Údajně zázračné účinky pramene si zde vyzkoušel i Leonardo da Vinci, který zde pobýval v roce 1509. V polovině 18. století byl pramen poprvé analyzován a k velkému úžasu bylo jeho složení téměř totožné s tím dnešním. O sto let později už zde stály léčebné lázně a na začátku století byla minerální voda distribuovaná do hlavních měst Evropy, ale i do Spojených států, Jižní Ameriky a dokonce i do Sydney. Ročně se minerálky prodá kolem 500 milionů lahví.

Potřebujeme poznat sami sebe. Při meditaci se vynořují bolesti a zranění, říká Bob | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama