reklama

Rádi byste na prodloužený víkend? Podívejte se na slevy

Užijte si víkendové nebo prodloužené pobyty v horách, zahraničí a po celé České republice se slevou z portálu Amplion

Lipenská přehrada
Lipenská přehrada | Foto: www.ckrumlov.cz

Chcete vyrazit v říjnu na dovolenou a užít si krásy České republiky? Máme pro vás tři úžasné vouchery na víkendový pobyt ze slevového portálu Amplion.cz.

Vydejte se na houby nebo si užijte příjemné rozmazlování na wellness pobytu. Pokochejte se přírodou a odpočiňte si od každodenního stresu a chaosu.

Pobyt v Krkonoších

Třídenní pobyt s polopenzí v Krkonoších získáte za neuvěřitelných 890 korun. Součástí voucheru jsou slevy na zábavní parky. Za padesáti procentní slevu získáte 3 dny a 2 noci v hotelu Máj v centru Pece pod Sněžkou. Dále je v ceně snídaně formou švédských stolů. Během pobytu si užijete pohybu, protože automaticky získáváte 20 procent slevu na půjčení horský kol nebo koloběžek či přepravu minibusem na výlety. Voucher je platný do 23. prosince.

Dovolená na jižní Moravě

Za krásných 2 700 korun si užijete třídenní dovolenou pro dva s polopenzí na farmě na jižní Moravě. V ceně je vínečko na pokoji, bazén, vířivka a jízda na koni. Voucher obsahuje 2 noci pro dvě osoby, 2 láhve vína na pokoji. 1 hodinu pro dva v bazénu s vířivkou ve wellness centru a 1 hodinu pro dvě osoby na vyjížďku na koni. Neomezeně můžete po celou dobu pobytu navštěvovat posilovnu. Možnost dokoupit ochutnávku vín ve vinném sklípku a pohoštění. Sleva je aktivní do 21. prosince.

Krásná příroda v Tatrách

Na 4 dny se můžete vydat na dovolenou do Tater. Za 1596 korun získáte ubytování v hotelu Kriváň s polopenzí a bazénem zdarma. Cena zahrnuje ubytování v hotelu Kriváň v Podbánském ve Vysokých Tatrách v termínu od 28. 10 do 16. 12 2012. Voucher obsahuje 4 dny na osobu včetně polopenze a insolventní pojištění. Snídaně i večeře jsou formou bufetu. Pobyt se psem je možný za příplatek 5 euro na den.

Kontra: Neumíme sdílet veřejný prostor. Řidiči často netuší, jak nebezpečná je to hra | Video: Michael Rozsypal, Daniela Drtinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama