reklama

Přičichnětě k nové pánské vůni David Beckham Homme

Mužná vůně David Beckham Homme skrývá citrusové i dřevité tóny

Na trh právě přichází nová pánská vůně David Beckham Homme. "Chtěl jsem vytvořit moderní, mužnou vůni, která dokonale vystihuje můj osobní styl. Vůně v sobě skrývá citrusové i dřevité tóny, je čistá a zároveň klasická a já doufám, že muži si ji budou užívat," říká k novému parfému fotbalista Beckham.

Vzhled flakónku vůně vyjadřuje moderní image této fotbalové hvězdy. David Beckham Homme představuje nové kruhové logo, které má zapůsobit svou jednoduchostí. Stylový kruhový design nese slova „Homme David Beckham" napsané tučným tmavě šedivým písmem. Celé logo je jako kulaté razítko umístěno na konci jména David Beckham.

Vůně je složena z čistých sofistikovaných dřevitých tónů, které jsou doplněné o svěží kořenité nóty. Otevírá se aromatickou svěžestí citrusu, zázvoru, jehličí a dotyku pikantního pepře. Srdce tvoří  směsice kašmírového dřeva, kůže a rozmarýnu. Základ je z mahagonového dřeva, pačuli a pižma.

Patnáctimililitrové balení stojí 400 korun, třicetimililitrové sedm set korun, největší padesátimililitrové balení seženete za 800 korun. Řadu doplňuje parfémovaný deo sprej (75 ml) za tři sta korun.

Kontra: Neumíme sdílet veřejný prostor. Řidiči často netuší, jak nebezpečná je to hra | Video: Michael Rozsypal, Daniela Drtinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama