reklama

Přemýšlíte o kariéře modelky? Jděte na konkurz!

Chcete se stát opravdovou modelkou? Zajděte na castingy Schwarzkopf Elite Model Look do Centra Chodov a staňte se hvězdou!

Chcete být na obálce módního časopisu, nebo se procházet na módních přehlídkách v roli modelky? Vydejte se do Centra Chodov a zúčastněte se castingů!

Centrum Chodov bude opět hostit prestižní soutěž Schwarzkopf Elite Model Look. Nejúspěšnější z modelek postoupí do národního a následně světového finále. Celými castingy provází česká topmodelka Taťána Kuchařová, která se v letošním roce stala i ambasadorkou projektu. Neváhejte a vyjděte své kariéře vstříc!

Exkluzivita a krásná těla

Castingy Schwarzkopf  Elite Model Look se uskuteční v Centru Chodov ve dvou kolech. Soutěžit mohou dívky ve věku 13 až 22 let s výškou nad 170 centimetrů. Castingy se uskuteční 11. a 21. dubna od 15 hodin.

Chci se stát modelkou

Pokud absolvujete pohovor s profesionály modelingové agentury a poradenství ohledně péče o vlasy a pleť, máte první krok za sebou. Ještě na vás čekají stylisté, kteří některé účastnice nalíčí a učešou přímo před publikem. Některé vyvolené si vyzkouší práci s profesionálním fotografem. Všechny přihlášené získají kosmetické produkty od partnerů soutěže a budou zařazené do slosování o další dárky. Nejúspěšnější z vás postoupí do národního finále, které proběhne v hlavním městě tento rok v září.

Na své si přijdou i diváci

Pražským castingům budou přihlížet i bývalé účastnice soutěže Denisa Dvořáková, Linda Vojtová nebo Hana Jiříčková. Aby pořadatelé dodali protiklad ženské kráse, pozvali si atraktivní mužský protipól v podání vystoupení akrobatické dvojice Petra Horníčka a Zdeňka Moravce alias Dua Daemen. Na své si přijdou všichni zákazníci Centra Chodov, jak muži, tak i ženy!

 

Melanie slaví 50 let. Tady jsou její největší maléry v úřadu první dámy USA | Video: Reuters, Associated Press
reklama
reklama
reklama