reklama

Pražský klub SaSaZu vydává VIP karty

Prařský klub SaSaZu připravuje výhody pro stálé zákazníky

Foto: Žena

Nejúspěšnější klub v Čechách SaSaZu přichystal výhody pro své pravidelné návštěvníky. Bonusy jako vstup zdarma, speciální vchod a další se spojují s členskou kartou Membership card SaSaZu, kterou lze získat od začátku příštího roku.

Aktivací karty, jež je vedená zdarma, získá zákazník kredit dvě stě korun, při vyplnění dotazníku dokonce až pět set korun. Karta se dobíjí přímo v klubu (v minimální hodnotě tisíc korun) a používá se jako platební. Nabitím karty se navíc automaticky připisuje dvacet procent dobité částky na konzumaci v klubu (nevztahuje se na restauraci SaSaZu).

Jako poděkování stálým klientům připravil klub speciální edici Membership karet v omezeném počtu tři sta padesáti kusů. Mezi benefity jsou vstupy zdarma pro dvě osoby na vybrané akce SaSaZu, přednostní vstup a vchod do klubu, kde bude možné zakoupit vstupenky za zvýhodněnou cenu a speciální akce na drinky.

K příležitosti Membership karet natočil klub sexy spot režírovaný mladým a talentovaným Maxmiliánem Turkem, který pracoval na reklamách pro Nike, Becherovku Lemond, 1188 a další. Hudbu ke klipu nahrál Don Marquez.

Chystá vláda super úřad na sledování lidí? Je to klíč k řešení epidemie? | Video: Martin Veselovský, DVTV
reklama
reklama
reklama