reklama

Prague Bar show již dnes

Dnes Praha zažije Bar Show, první akci svého druhu v České republice

limitovaná minerálka
limitovaná minerálka | Foto: Asper.pr

Hledáte zábavu na dnešní den? Odborný časopis Barlife dnes představí Prague Bar Show. Jedná se o první akci svého druhu v České republice. Pokusí se dostat do povědomí a stát se každoročně opakovanou společenskou událostí. Drinky, míchání, alkohol a dobrá zábava.

Celá akce vychází z podniků, jakými jsou Bar Convent Berlin nebo Bar Show London. Při té příležitosti bude prostřednictvím gastronomické přehlídky představeno několik novinek, trendů a inovací. Informace poslouží barmanům, majitelům klubu a restaurací, kteří se tak mohou rozvíjet a obnovovat svou práci. V programu je více než sedm hodin workshopů a seminářů. Vše mají pod svými křídly světový experti v oboru mixologie z USA, Velké Británie a Německa.

Po celý den bude k vidění přehlídka mezinárodních distributorů a výrobců. Zájemci se dozví o nových produktech a inovacích v oblasti barů a restaurací. K celé akci patří ochutnávky nápojů, mezi kterými bude například i nový rum Hispaniola z Dominikánské republiky.

Vrcholem večera bude vyhlášeni vítězů 4. ročníku soutěže Czech bar awards. Celá akce začne přesně v poledne v Novoměstské radnici na Karlově náměstí. Vstupenky bez on-line registrace jsou možné zakoupit v pokladně za tři sta padesát korun. I když je akce určená převážně barmanům a majitelům klubů a restaurací, všichni jsou srdečně zvaní.

Dvořák může vést ČT jen pár měsíců. Policie byla psychologické divadlo, říká Rožánek | Video: Michael Rozsypal
reklama
reklama
reklama