reklama

Pozor, letí pes: Fotograf se zaměřil na chlupaté mazlíčky v akci

Fotograf Claudio Piccoli se v jednom ze svých projektů zaměřil na nejlepšího přítele člověka ve skoku a běhu a výsledkem jsou tyto zábavné snímky.

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia.cz

Ital Claudio Piccoli je profesionální fotograf a majitel čtyř border kolií. Od dětství miluje psy. Právě velká láska k těmto mazlíčkům ho kdysi přivedla k focení. Rozhodl se nejen pracovat se psy a cvičit je, ale zároveň je i fotit v akci. Své zkušenosti předává dál prostřednictvím fotografických workshopů, které pořádá po celém světě, jsou dostupné i on-line.

Vyfotit opravdu pěknou fotku zvířete v akci chce nejen velkou dávku trpělivosti a štěstí, ale také znalost řemesla. A to ovládá Claudio Piccoli dokonale. Ve své kariéře se zaměřil na focení psů v pohybu, nejčastěji při chytání frisbee, což je aktivita, kterou psi milují. Učí se nejrůznější triky, chytání disku za letu či dlouhý běh za talířem, a mnozí v této disciplíně dokonce soutěží. 

"Když letí frisbee co nejvýš, jsou záběry letících psů nejlepší. Přál bych si, aby moje fotky vystihly ty nejlepší momenty. Hodně je toho napsáno v psích očích," říká fotograf.

Přesvědčte se, že psi opravdu létají, a prohlédněte si fotky v naší galerii.

reklama
reklama