reklama

Poslední píseň Amy Winehouse vám vyrazí dech!

Amy Winehouse stále oplakávají fanoušci po celém světě. Není divu, její poslední song je úchvatný - to musíte vidět i slyšet!

Amy Winehouse
Amy Winehouse | Foto: Profimedia

Amy Winehouse stále oplakávají fanoušci po celém světě. Její hudební a hlavně pěvecký talent je přirovnáván k největším hudebním legendám. Tady je další důkaz, že nikoliv zbytečně. Poslední song Amy Winehouse je úchvatný!

Její hit Rehab zná snad každý, stejně jako její image, v níž měl nezastupitelné místo obrovský vyčesaný drdol připomínající termitiště. Nakonec i seznam jejích drogových či alkoholických excesů by zabral slušných pár řádku.

Žila si podle svého...

... společenské konvence neřešila, ani doporučení svých manažerů, přátel a rodičů, kteří se ji snažili několikrát usměrnit. Už už to vypadalo, že "Amy is back", vzápětí ale zaplavily svět fotografie i zprávy o dalším a ještě drsnějším skandálu.

Když ale stála alespoň trochu střízlivá na pódiu - byla bohyní!

Jak sama často opakovala - nic tak přízemního jako je sláva a popularita ji nikdy nezajímalo. A rozhodně to nebylo to, po čem v životě toužila. Chtěla zkrátka jen "dělat hudbu" a zpívat! A to se jí dařilo... Posuďte sami:

Jak se vám líbí její poslední song? 

Málokdo tuší, že zpěvačka měla módní, resp. návrhářské ambice. Podívat si můžete i na kolekci, kterou Amy navrhla jen pár dní před svou smrtí - ZDE!

 

Melanie slaví 50 let. Tady jsou její největší maléry v úřadu první dámy USA | Video: Reuters, Associated Press
reklama
reklama
reklama