reklama
 

Pořad O mé rodině a jiných mrtvolách dnes na Primě!

Dnes ve 21.20 startuje na Primě nový sitcom Haliny Pawlovské O mé rodině a jiných mrtvolách

Foto: Žena

Nový televizní sitcom  podle scénáře Haliny Pawlowské startuje již dnes ve 21.20 na televizi Prima. Mezigenerační rodinné vztahy nejsou nikdy jednoduché, zvlášť když žijete pod jednou střechou. Je tedy nejvyšší čas vám představit rodinu Chmurných.

V hlavních rolích se představí Ivana Chýlková jako jazzová zpěvačka a matka Kristýna, Marián Labuda jako urýpaný otec Igor, Iva Janžurová jako její matka kartářka, Jaromír Dulava - milující manžel Luboš, který na vše jde psychologicky, nebo Naďa Konvalinková jako věčně mladá tchýně Klementýna.

Seznámíme se s životem Kristýny, která i ve svém věku chce prorazit jako jazzová zpěvačka. V cestě jí kromě jiného stojí její vlastní rodina. Její sebevědomí neustále sráží tatínek Igor a maminka Marta. Manžel Luboš se tváří, že jí podporuje, ale více času tráví se svými pacienty v soukromé ordinaci. I on to nebude mít jednoduché, kvůli soužití se svou maminkou Klementýnou. Aby toho Kristýna neměla málo, stará se o dceru Veroniku - nezávislou architektu a o syna Petra - trefného glosátora. Každý má své zájmy a končíky a Kristýna  se svým nemůže naplno věnovat, protože musí doma uklidňovat atmosféru, aby se vzájemně ve společném bydlení nepozabíjeli.

V prvním díle se všichni vrací do rodinné vily a velmi rychle si začnou lézt na nervy. Samostatný hudební pokoj zůstane jen snem. Uvidíme jestli tatínek Igor zachrání rodinnou situaci v momentu, kdy se na gauči objeví pes. Sledujte první díl nové situační komedie O mé rodině a jiných mrtvolách již dnes 17. října ve 21.20 na Primě.

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama